reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Dziewczyny a jeszcze może się któraś orientuje, bo mój mały ma kilka kostek które wyglądają jak pryszcze albo jakieś ugryzienia komara czy coś... kilka na plecach i nóżkach, więcej na jednej w sumie. i czytałam kilka stron na ten temat ale jakoś nie mogę dopasować co to może być... nic go raczej nie pogryzlo bo ja ciągle jestem obok więc mnie też by pogryzlo ale nie wiem już nic....
 
reklama
Ja się myje a mały w bujaczku obok i liczę, ze nie będzie histerii [emoji23] jak mój ma popołudniówki to nie ma innej opcji bo musiałabym czekać do 00, zeby wejść pod prysznic. Agnes mój jak zaśnie to zazwyczaj do 23/00 chodzi się po milion razy do niego wiec podobnie. Gosia takie jak ospa troszkę ?
 
Mój mąż dziś przebił wszystko. Mówię że ide się wykapac. Z tym ze zapowiedziałam mu ze trochę dłużej bo peeling itd. A on ze nie bo on sam z 2 sobie nie da rady!!!. Chyba nie przemyslal tego co mówi ... a mi zarzuca ze się nieraz nie wyrabiam ze wszystkim i jaki to on biedny bo np. zakupy musi zrobić. No szlag mnie trafia.

Gosia a masz może materac z gryka?
 
Agnes hahahah ale ten twój mazr to dobry jest. Mój jak zostaje z małą to też nic innego zrobić nie może. Zmienia pampersa to zostawia. Przebiera ją tez ubranka zostawi. Zje naczynia leżą. Dzwonie a on mówi że nie może rozmawiać bo dzieckiem sie zajmuję no to ja dopiero wybuchnelam śmiechem.

wniddf9hpcb059dp.png
 
Tak Ci nasi mężowie to sami nie dadzą rady z dzieciakami ale zdziwieni że coś nie jest zrobione jak my całymi dniami się nimi zajmujemy i ogarniamy...
Sierpniowka przy ospie to z tego co pamiętam te krostki są drobne i rozsiane na całym ciele a on ma ich tylko kilka i takie większe i jakby wypukłe trochę z jakimś płynem może.
Agnes nie mam pojęcia jaki mam materac, w lozeczku to chyba piankowy ale On tam niewiele czasu spędza bo teraz już go nawet nie próbuje odkładać do łóżeczka spać wieczorem bo po 20min się budzi
 
Pytalam bo jak do niczego ci ta wysypka nie pasuje to wiem że nieraz w gryce legnie się jakieś cholerstwo i Nieraz aż dzieci są pogryzione
 
Właśnie miałam pisać to co Justyna. Ospa najczęściej właśnie wyglada jak bąbelek z płynem. Ania nie kapek czy ten treningowy ? Daj znać potem jak się sprawdza [emoji41]
 
reklama
To już nic nie wiem, ja ospe 2 lata temu ze starszym przechodziłam ale to właśnie byliśmy cali wysypani. Ospe albo rozyczke podejrzewałam u Niego że 2tyg temu jak właśnie wysypalo go całego prawie, nawet na glowce, a dziś jak go myłam to na nóżkach miał może że 3 krostki a na obu ramionach takie skupiska. Ech za dużo tego wszystkiego jest chyba zeby samemu stawiać diagnoze;(
 
Do góry