reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Je normalnie ziemniaka z masłem ? A kupujesz normalnie w sklepie czy wyselekcjonowane ? To oni Wam jedzą już tylko 5 posiłków jak dorosły ? U nas to nie przejdzie, 6 karmien, a czasem zdąży się i 7 i mojego nie zatka się jak Igiego. On jest głodny i koniec.
 
Mamakulka a jak tego ziemniaka przyrzadzasz? Bo ziemniak nie ma takiej plynnej konsystencji jak sloiczki i juz od dluzszego czasu zastanawiam sie jakbym miala to podac...

n59y6iye227k1jnm.png
 
Dlatego daje trochę masła. Przy pierwszym razie miał odruch wymiotny ale potem już poszło ;)

No Igi je o tej 6 potem 9 albo mm albo kaszka, 14 zupka i owoc 17 mm i 20 mm. Jak jestem poza domem to nie swiruje i daje mleko normalnie. Sierpniowka staram się eko ale zdarzy się i normalny kartofelo; )

atdctrd8ammce1aq.png
 
Wlasnie u mojej tez wychodzi sporo tych karmień bo 6mm po 120 i dwa razy cyc chyba ze w nocy sie nie obudzi to raz cyc. Ona jest co 2godziny głodna w domu do max 2,5 , na dworzu do 3godzin spokojnie dotrwa ale w domu chce tak często jeść i nie wiem jak jej to podawać bo jak dam 150ml to i tak chce jeść co 2godziny. Moze ona sie męczy za bardzo w tej butelce 1. Ale jak chciałam dać 2 to nie dość że leje jej sie po polikach to mam wrażenie że później ją brzuch boli. Dziś marudzila nawet przy jedzeniu boje sie że gardło ją boli bo mnie bolało a ja zawsze wode smakuje czy jest odpowiednio ciepła..

wniddf9hpcb059dp.png
 
I Igi taki regularny ? Wow. Ciekawe kiedy u mnie to przejdzie [emoji51] u mojego jest tak jak zje 120 to 3 h wytrzymuje jak zje 150 to 3,5 rzadko 4. Ja zawsze liczę jak zrobić zeby za późno nie jadł na noc bo potem się spanie całkiem przestawia.
 
No regularnie jada. Ten pierwszy posiłek jest kolo 5-6 ruchomy. Raz na ruski rok się zdarzy 4.30 i czasem nie wstaje tylko dydelek a czasem się ugne i mam nadzieje, ze pospi do 9 ale nie ma lipy. Zawsze wstaje max 8.30 i na 9 musi mieć mleko ale zjada je na raty często , nie na raz całe 150.

atdctrd8ammce1aq.png
 
Moj 150 zjada za kazdym razem i sie drze jak sie mleczko skonczy musze mu smoczkiem buzie zatykac. Zastanawiam sie czy zwiekszyc na 180 ale boje sie ze ulewac bedzie. Poza tym nie chce go przekarmiac bo i tak niezla kluska z niego.

zrz63e5ehh2r0bb8.png
 
reklama
Do góry