reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Kurde jutro wiec sprobuje dawać za każdym razem 150 bo juz tak sie domyslalam że jej mało i czasem dorabiam te 30. No musi zmienić butelke bo tak sie ona na macha że sie tak zmeczy i nie chce mi tych 150ml na raz zjeść. Zobacze jutro w wiekszej butli.

wniddf9hpcb059dp.png
 
reklama
Ha no pewnie , że nie ma :D moja ciocia była w szoku bo my spaliśmy w święta ona po cichu do nas weszła bo coś tam chciała i nie chciała małego obudzić a ten nie śpi tylko patrzy :)

Kayah ile waży i mierzy Aleksander?

atdctrd8ammce1aq.png
 
Ale się dziewczyny rozpisalyscie;) nie zaglądałam od południa a tu tyle stron;)
Ja Cie Kayah to fajnego Pulpecika masz jak On już 9kg;)
Jakie porcje Warzywek Wasze Maluchy zjadają? Bo ja dopiero od kilku dni po trochu zaczynam, dawałam marchewkę, ziemniaka, dzis marchew z Ziemniakiem i zjadł całe 125g w jakieś 10 min. I sie zastanawiam czy to na początek nie za dużo i nie za szybko, bo pochlania momentalnie ale jak mu nie daje jednej łyżeczki za drugą to zaraz się denerwuje.... poza tym to tylko na piersi jest ale planu dnia nie mamy żadnego. Nie da rady z nim nic zaplanować albo ja za głupia jestem... je kiedy i ile mu się podoba że spaniem tak samo... w nocy ostatnio nawet częściej się budzi bo czasem nawet co godz jeśli spi w łóżeczku... ale za każdym razem musi dostać cyca choć trochę bo ze smoczkiem w łóżeczku nie usnie nawet jak stoję obok i go glaszcze tylko jeczy i sie kręci póki go nie wezmę. Może jakbym kilka nocy się przemęczyla to jakoś by się odzwyczail jakby cyca nie dostał ale musze najpierw sił do tego nabrać... w pewnym sensie tak jest wygodniej dla nas obojga bo po 12 czy 1 to już śpi że mna
 
gosia u mnie to samo jakbym miala sile to by pewnie spala sama a tak dla swietego spokoju od polnocy razem, wierze, ze kiedys dospie i sir uda :D
 
Ja chyba nie rozszyfruje mojej córki. Wczoraj na noc dałam jej więcej niż zwykle, bo cyca i 150 mm z nadzieją, że nie będzie pobudki. O ja naiwna! Obudziła się nie raz a dwa. Wciskany smok w buzię zaraz wyskakiwal no i płacz. Co się okazało: chciało jej się nie jeść a pić. Pociągnęła przez 3 min cyca i spokój. Już chyba wolę dac mniej i obudzić się raz.
Moja Natalka waży 6900.
 
Kardula u mnie zupełnie nie ma to znaczenia. Czasem zje o 19 i je dopiero o 2, czasem już o 23:30 chce. Tyle, ze mój się średnio budzi co 2h tak czy siak ale z tym, ze dałaś więcej mogę założyć się, ze dziś byłoby inaczej.
 
reklama
Ja dokarmiam mala jedna butelka dziennie i to ze obje sie na noc czasami pod korek wcale nie swiadczy o tym ze w nocy dluzej pospi. Czasami nawet na noc zje z jednego cyca i dluzej pospi niz po cycu poprawionym butelka... Ja jej daje butle na noc lub popoludniu aby w ogole usnela bo jak jest niedojedzona to nie moze usnac i jeczy dlugo. Ostatnie kilka nocy odkad usypiamy na lezaco bylo super, mam nadzieje ze tak zostanie. O wiele spokojniej usypia i nie budzi sie po chwili tak jak to bylo gdy ja bujalismy na rekach.

n59y6iye227k1jnm.png
 
Do góry