reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

A wlasnie... ostatnio widzialam chyba u Ciebie Paper na snapie i chyba u Agaty ze trzymacie male na kolanach i ona jest tak zgieta ze nozki ma jakby siedziala, ale czy to jej nie obciaza kregoslupa? Pytam sie bo sama bym tak moja brala zeby te swoje leniwe syrki troche rozciagala bo nadal je niechetnie do gory bierze.

n59y6iye227k1jnm.png
 
Ostatnia edycja:
reklama
pewnie obciaza ale staram sie ja trzymac pod pachami zeby pol siedziala pol wisiala albo dociskam ja w tym celu do swojego brzucha jak juz siedzi calkiem to tak zeby balansowala trzymajac mnie za palce wtedy pracuja miesnie co trzymaja kregoslup i nie za dlugo
 
Poprobuje tak z moja, bo czasami ciezko mi zjesc a ona lezy na macie i jeczy.. a tak to by moze chwile zemna posiedziala.

n59y6iye227k1jnm.png
 
a co do nozek my mielismy cwiczenie na to napiecie miesniowe zeby jej noge wkladac w raczke i gadac patrz twoja stopka blabla na zmiane jedna noga i druga i od tego jej sie dysplazja bioderek cofnela i wydaje mi sie, ze przez to tak szybko nogi zaczela lapac wiec mozesz sie z nia tak pobawic na poczatku ledwo jej siegalam ta noga a teraz ona sobie za glowe siega
 
Dordaw tez tak robię z małym bo czasem ciężko zjeść. Staram się uważać. Effa mój miał okresy ze tak walił i było wszystko dobrze, teraz dużo mniej, nie wiem od czego to zależne. Effa ja próbowałam usypianie metoda hogg ale kończyło się płaczem i ciężko wyczuć czy usypiał na rekach czy w łóżeczku, odkładałam po milion razy, mój je w nocy bo potrzebuje i u nas tego nie da się wycofać jak narazie. Jezu jak ja Was czytam go nasuwa mi się pytanie : jak się robi takie dzieci ?! Optymistka godzinę ?! Mój jak 10 minut to jest cud. Mój dziś w nocy miał warte i spałam ciągiem 3 godziny! Wypas! [emoji41][emoji41]
 
Wkladam jej nozki w raczki i nawet jej sie podoba jak je lapie ale sama tak wysoko ich nie podnosi. Chyba ze bez pieluchy lezy to odrazu bierze do gory ale w ubraniu nie... no nic, na razie cwiczymy na brzuch i zobaczymy. W czwartek mamy neurologa zeby dala dalej skierowanie na cwiczenia bo ostatnio tylko na 5 spotkan dostalismy.

n59y6iye227k1jnm.png
 
Powodzenia wszystkim wprowadzającym nowe metody.
Ja nie bardzo mogę coś kombinować ze względu na ulewanie (dzisiaj 8 razy przebieralam). Karmię na życzenie i mniej a częściej. Chociaż zauważyłam, że jakiś porządek dnia mamy już od dłuższego czasu. A dzisiaj już zjadła cały słoiczek dyni z ziemniakami ;).
 
Ja mam pytanie z innej beczki. Trochę wstydliwe dla malucha.[emoji6] Chodzi mi o bąki [emoji23] Mikołaj to ostatnio jakieś szaleństwo ma, wali jak z armaty i to co kilka min. I się zastanawiam czy to normalne. No bo tak cały dzień co kilka minut. Trochę sporo tego [emoji16]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
Mój kiedyś tak miał. Teraz mniej. Wydaje mi się ze u niego lepiej teraz pracują jelita. Dajemy Dicoflor. A ty małemu rozszerzasz juz dietę? Może coś zjadl? Albo po prostu taki czas u niego. Jak go to nie męczy to ok. Lepiej żeby to z niego wychodziło niż cisnelo w brzuszku
 
reklama
Ja daje o 20 mleko i kima do 5-6 ale ostatnio zdarza mu się budzić kolo 2 ale nie ma mowy żebym mu dala flache wtedy , smoczek i do widzenia i działa.

Igi je co 3 h ale około 14 je zupe i owoc. Albo ziemniaka z masłem. Jutro batata dostanie. W nocy nie je więc te 3 h są akurat żeby były porcję mleka wyrobione. Teraz od 5 msc niby ma być 4 razy 180 wiec nie wiem jak to tak.

My albo mu śpiewamy (ja Disneya a mąż nie pytajcie bo wstyd xD) na macie mu stawiam książki i na brzuchu ogląda , w bujaku sobie sam radzi , w łóżeczku jakies zabawy z kostką, przytulanki laskotki i inne szaleństwa jak samoloty. Spacery

O ja ominęłam strony. Hm baki wali takie normalne chyba. Zależy po czym. Po dyni straszne.


Co do siedzenia to Igi nie ma szans na to żebym go u siebie na brzuchu położyła bo wstaje sam do siadu i koniec. Nie da rady inaczej.


atdctrd8ammce1aq.png
 
Do góry