reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Moja tez nadal ulewa. W jedne dni mniej w drugie więcej. Jak byłyśmy na usg brzuszka to lekarka mówiła ze ulewanie może być nawet do roku :/
 
reklama
Ja dziś wracam. Igi mi czasem ulewa ale nie jakoś strasznie. Na boku leży i potem się na brzuch przekreca. Zrobił furorę w rodzinie bo to dziecko taaakie ciche i wy tyle możecie spać ;)

atdctrd8ammce1aq.png
 
moja udawala grzeczna kazdego dnia gdzieindziej bylysmy i jeju jakie grzeczne dziecko blabla itp mowie do mojej mamy swietnie, uwierzylabys, ze to diabel wcielony? a ona jasne, ze tak, przeciez czasem z nia zostaje [emoji23]

problemy ze spaniem coraz gorsze, przemoglam sie i uspilam metoda tracy hogg zajelo to godzine i wydaje mi sie, ze padla bardziej ze zmeczenia placzem ale i tak jestem z siebie dumna juz bylam megabliska rezygnacji
 
Paper ja Cię podziwiam bo faktycznie masz bardzo dużo samozaparcia w sobie. Jak piszesz o tym odkladaniu albo karmieniu po pierdyliard razy w nocy to wymiekam.

Ja w trasie. Jesteśmy we Wrocławiu właśnie i jeszcze 100 km do domu. Mały zjadł właśnie i śpi.

A miałam pisać. Moja głowa się wyrownala. W sensie włosy hehe

atdctrd8ammce1aq.png
 
chce ale za ciezka jest, nozkami sie nie odpycha tylko sie jej slizgaja albo tylko pupe do gory bierze i za malo na rekach sie unosi, ale wie jak to zrobic tylko sily nabierze i ucieknie chociaz jak tak mysle to troche potrwa przeciez o wiele pozniej sie raczkuje
Paper mój Filipek od wczoraj też tak podnosi pupę i nozkami przebiera jakby chciał Raczkowac:). Ale rączki slabiutkie. Przepycha w ten sposób całe ciałko oprócz rączek na których się podpiera
 
ale z dnia na dzien coraz lepiej idzie, dzisiaj dalej plackiem klatka piersiowa lezala ale nogami tak przebierala ze musialam glowe asekurowac bo w szafke chciala wpelznac :D
 
Dziewczyny ja z innej beczki, ale musze napisać, bo jestem mega wkurwi.... na lekarzy. Mój Mikołaj ostatnio stracił apetyt, jadł mniej niż 5 min i za nic nie mogłam go zmusić, żeby jadł więcej. Zaczął bardzo mało przybierać na wadze, a ja rwałam sobie włosy z głowy. Do tego doszedł taki kaszel ze myślałam, że ma zapalenie płuc i zaczęły się ulewania. Oprócz tego ma na policzkach jakby wągry i ostatnio zaczęły się robić za uszami krostki.

Diagnoza 4 konowałów: kaszel ma od ulewania, a ja mam za mało mleka i powinnam dokarmiać. Ja mówię że nie mam za mało bo je z 1 cycka, a drugi pełny. To uslyszalam ze musze mleko zagęszczać, bo ulewa. A ja myślę, no faktycznie ulewał, ale odkąd go noszę po karmieniu nawet po 30 min to to się prawie skończyło. A dziecko mimo to nie przybiera na wadze i ciągle kaszle. Jak go kapalam, to płakałam bo zrobił się strasznie chudy [emoji46]

No mówię wam, byłam bliska rozpaczy.

Do wczoraj. Mąż poszedł do swojej lekarki, która jest też pediatra. Znają się długo i chciała zobaczyć przy okazji małego. Wyobraźcie sobie, że tylko go zobaczyła i od razu stwierdziła że ma skazę mleczną!!!!! Wszystkie objawy pasują, ale 4 pierdolo. .. lekarzy nie było w stanie tego stwierdzić!!!!

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
no faktycznie wszystko do skazy pasuje :/ nic kompletnie nie przybieral?

moja je bardzo krotko, przybiera absolutne minimum i ma caly brzuch szyje i czasem poliki w krostkach, niby potowki ale jak tak przeczytalam co napisalas to az sie rozbudzilam
 
Ostatnia edycja:
Do góry