reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Przybrał 250 g w 2 tyg. Ale np przez ostatni tydzień 0 g.
No i bardzo krótko je, ma ciągle kaszel. Robi kupy co 3 dni, no bo niby z czego mają być [emoji46]. Matko, jak to pisze to znowu mi się płakać chce [emoji46]

A krostki na policzkach ma cały czas. Ja myślałam, że mu to zostało po trądziku niemowlecym. No i w tych miejscach skóra jest sucha.
Od jakiegoś tyg zaczęły mu się robić za uszami i tez są cały czas. Nie znikają.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
to moja poprzednie 2tyg 230g ostatnie 2tyg 250g ale na policzkach ma sporadycznie i bez kaszlu wiec to nie to raczej, za uszami takie typowo alergiczne jest
 
Effa no to przykre , taka służba zdrowia niestety. Paper no może też pasuje do Ninki. Ja tam nie wiem. Mój brat miał skaze białkowa.

atdctrd8ammce1aq.png
 
ja tez mialam, moj tez mial, ja mam skore ze sklonnoscia do atopii w sezonie zimowym najgorzej wlasnie walcze z pekajaca skora na dloni, mala jest obciazona ale bylam specjalnie te krostki pokazac i dr od razu, ze potowki, umiejscowienie tez sie troche nie zgadza no i nie ma reakcji organizmu w postaci kataru kaszlu itp juz sama nie wiem jeszcze jak czytam, ze przy skazie dziecko niespokojne bo brzuszek przeszkadza a wszyscy wiemy jakie jest moje dziecko..

effa ty karmisz piersia?
 
Tak, piersią. Tylko raz , o 23, daje mm.

I teraz muszę kupować mm na receptę. No ale to musze iść z młodym na wizytę. Bo też nie wiem czym mam zastąpić produkty mleczne. Bo moim zdaniem chyba powinnam. Nie wiem, może jakieś witaminy. I nie wiem czy można w sklepie kupić np mleko kozie.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
mozna takie z koziolkiem matolkiem na opakowaniu jest u mnie w sklepie osiedlowym

bardzo wspolczuje zmiany diety, oby szybko poprawa byla
 
Dzieki. Ale ogólnie czuje się lepiej wiedząc co mu jest i jak temu zaradzić. Więc teraz mam powera [emoji5] W ogóle teraz trochę zaczął więcej jeść, wiadomo w Święta mlecznych rzeczy jest mało na stole [emoji5]. Także mam pewność że to jest to.

Paper Ty ogarniasz te sprawy z kremami do skóry z alergią. Jakim kremem smarujesz buzię swojej małej?

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
tak normalnie w ogole nie smaruje, na wyjscie na zimno kremem z rossmanna na wiatr itp

w ogole a propos kremow mam probke latopica na dzieci, jak mi reka zaczela pekac pomyslalam, ze tym posmaruje, szczypalo tak, ze od razu polecialam rece umyc, dziecka tym raczej smarowac nie bede ;p
 
Effa dobrze, że już wiesz o co chodzi i co mu jest.
U nas tak jakby nic się nie zmieniło. Mała ma katar od czwartku. Trochę problemów ze spaniem w nocy w czasie świąt. Ale to chyba dlatego, że za dużo wrażeń. Każdy chciał ją nosić, aż mi się jej szkoda zrobiło, bo tak z rąk do rąk. Na szczęście wszystko wróciło już do normy.
Jutro szczepienie...:frown:
 
reklama
ja wlasnie oddalam mocz i krew malej, malo plakala na szczescie, moczu prawie przezrpczystego 10ml udalo nam sie zlapac wiec mam nadzieje, ze cokolwiek uda sie z niego wybadac

w poczekalni byla jakas dziwna baba, zagadywala mala itp i jak stalam czytalam ogloszenia jak oddawac mocz itp czy jest napisane ile ml ma byc podeszla, nagle ja patrze a ta dala malej palca do trzymania i "jak sie fajnie smieje" jak mi cisnienie skoczylo co to za pomysl zeby do obcego dziecka tak podchodzic i palca dawac a ja wiem co z tym paluchem robila moze sie po dupie niedawno drapala a dziecko raczki co chwile do buzi, popatrzylam sie na nia krzywo i sobie poszla :/
 
Do góry