reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Papercut nie przejmuj się, w końcu każde dziecko rozwija się w swoim tempie, najwyraźniej Ninka będzie szczuplaczkiem ;) znam rodzeństwo (2 chłopców) obaj to straszne chuderlaki pomimo że jedzą. Po prostu taką mają ,,urodę". Pewnie i Ninka tak ma, ważne że nie ma niedowagi i że przybiera ;)
 
reklama
no ja sie cieszylam, ze do tych szczuplejszych nalezy, ona duzo je tylko caly czas sie rusza wiec sporo spala z tego co zjadla ale ta baba mi nagadala i troche sie zmartwilam szczegolnie ze wagowo jest miedzy 25 a 50 centylem a wzrostowo miedzy 50 a 75 edit poprzednio tak bylo teraz wzrost na 90 edit jeszcze raz teraz jak zerknelam do ksiazeczki do 2tyg temu obwod klatki miala 41 a teraz 40
Z tym mierzeniem szczególnie klatki to zależy jak która centymetr przyciśnie więc na to bym nie patrzyła
 
eh no dla mnie wczesniej bylo ok nawet na grubaska mi wygladala a teraz ta baba mi nagadala i sie martwie macam cycki ile mleka sie zbiera itp [emoji23] paranoja
 
peper niech ci maz cycki pomaca to moze chciaz paranoja ci przejdziehaha

860io7esy4a5nu3e.png
 
Ja sie ostatnio wkurzyłam jak poszłam do innej pediatry a ta mnie i męża jeszcze zaczęła nakłaniać abyśmy sie zaszczepili na krztusiec i cos tam jeszcze bo teraz dużo Ukraińców jest nieszczepionych w Polsce i łatwo sie zarazić. Nawet wypisała nam recepty i "kazała" przyjść do niej na szczepienie. Co chodzi o mała to powiedziała że na raz możemy wszystkimi szczepionkami, że to nie ma problemu jak się połączy sześć w jednym, Rotawirusy i pneumokoki. Ja rozdzielam wszystko, będę robić po swojemu. Głupie babsko przekupione przez firmy farmaceutyczne. Wszystkich po kolei przed nami i po nas namawiała na wszelakie szczepionki [emoji51]
 
Gdzie jesteście? Tak tu cicho...
Mamakulka ziemniaka sama gotowałaś, czy kupiłaś w słoiczku. Ja na razie daję ze słoiczków, ale za każdym razem coś innego i zjada coraz większe porcje ;).
A co do wagi Papercut to się nie przejmuj. Ja nie wiem, czy moja 6,5 kg waży i nosi jeszcze 62.
 
reklama
Do góry