reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Ja mam jedne body 62 co są dobre :D a urodził się 62. Rozmiarówka z du.

Gotowałam ziemniaka bo w sloiku nie znalazłam. Ktoś o kupę pytał. Ciemna :D

atdctrd8ammce1aq.png
 
reklama
moj dopiero dobil do 61cm. ja to mam.dopiero kurdupelka haha

860io7esy4a5nu3e.png
Mój też szczuplutki. Jak przeczytałam ile ważą niemowlaki dziewczyn, to się trochę przeraziłam. Ale mąż już mnie naprostował [emoji6] Stwierdził że mi niedługo Internet odetnie jak tak będę szukała dziury w całym [emoji23]

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hihi. Na zdjęcie trzeba będzie poczekać, bo chyba nic nie byłoby widać - za parę dni pewnie podrośnie do zdjęcia :) Na razie wyczuwam pod palcem.
Ząbkowanie przebiega tak jak u Was - czyli nie znacie dnia ani godziny. Ślini się na potęgę a marudzenie wiązałam ze skokiem. Nie ma temperatury, śpi troszkę gorzej nad ranem i nie chce smoczka i jeść łyżeczką - przerwa we wprowadzaniu nowości. Tylko mleko :(
 
reklama
Do góry