reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Ja szczepilam na nfz, tez tyle opini że nie wiedzialam co robić. Opoznilam bo też 3mce i pierwsza szczepionka ale ciagle ktos u nas chory i nie ryzykowałam. Ja doszłam do wagi z przed ciąży ale chcę jeszcze z 4kg zrzucić bo przed ciążą troche przytyłam sobie mówiłam że i tak musze skórę na brzuchu rozciągać[emoji14]ale cos nie moge sie za ćwiczenia zabrać. .

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja nawet bym pocwiczyla, ale nie mam pomysłu na ćwiczenia poza zwykłymi brzuszkami. Miałam pogrzebać w necie za jakimiś ćwiczeniami ale zawsze coś mam do zrobienia innego...
 
Moja waga od wyjscia ze szpitala stoi w miejscu. Ja od 3 tygodni cwicze z fit mom. Jeszcze efektow nie widze, ale po 6 tygodniach cwiczen sprawdze czy waga spadła lub czy cm sie zmniejszyly. A co do szczepien to wybralam 5 w 1.
 
Ja tez 5w1. Przy starszym bardzo dużo czytaliśmy na ten temat. Jedziemy tym samym schematem.
Ćwiczyć mi się nie chce. Zresztą czasu też nie mam na to. Jak juz mam chwile to wolę porostu posiedzieć. Mimo że mam 5kg więcej. Może wiosna mi spadnie jak będę za małym biegać i wychodzić na dłuższe spacery
 
ja licze na to, ze kiedys moje dziecko bedzie mniej wymagajace i znajde chwile, bo tak jak juz ja poloze to sama jestem trupek a od rana jazda, jak ma drzemki po pol godziny to akurat zeby herbate sobie zrobic i posadzic tylek na chwile :D
 
Mi właśnie zostało tez 5kg z 13, ale też nie mogę się jakoś za to zabrać. Mąż zaoferował się że będzie zostawał z małą, a ja żebym poszła na jakiś aerobic, albo coś w tym stylu. Polcia, tez myślałam o zumbie. Ale wstyd się przyznać - nie chce mi się. Myślałam, że to tylko ja tak mam, ale widzę że jest nas więcej;). Już mi raźniej:p.
 
Ja nadal 10 kg na plusie do wagi sprzed ciazy. Z +20kg a więc to co spadło to dziecko, łożysko płyn odwodniowy itp :( Od półtora miesiąca waga sie juz nie zmienia bo też ćwiczyć nie mam czasu i siły i chęci ;) Dziewczyny ktorych dzieciaczki skończyły juz 3 mce - czy jest juz lepiej? Nam zostalo półtora tygodnia do magicznych 3 mcy a tu coraz gorzej, płacz wieczorami się zaczął i to taki niemal nie do opanowania. Może skok w 12 tygodniu być aż taki?
 
reklama
u mnie skok w 12tyg byl koszmarny calymi dniami walka zeby nie plakala nie mialam zycia.. a teraz skonczyla 3mc i odpukac pogodniejsze dziecko sie zrobilo glownie problem z nia jest taki, ze potrzebuje sporo snu i glownie placze bo zmeczona albo za duzo sie dzieje czasem uspokoic ja to na prawde wyczyn i drze sie drze nagle zamyka oczy i spi [emoji23] a przy tym skoku w 12tyg nie usypialam na sile i to byl moj blad byc moze
 
Do góry