reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

U mnie też 12 tydzień skok był kiepski. Maruda bardzo był Igi. Teraz jest tak jakby skoku nie było. Zdarzają się momenty marudzenia ale nie ma lipy. Właśnie z zasypianiem ma problem.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja właśnie czasem usypiam na sile ale wtedy myślę o sobie ze jestem wyrodna matka ;) papercut u mnie też tak czasem jest - mega ryk, troche ja inaczej wezmę na ręce i w 2 sekundy śpi jak zabita :D
Dzieki Dziewczyny wiec to pewnie skok, bo też nagle jakieś nowe dźwięki zaczęła wydawać (np jak golab ;) i rączkami bardziej kontrolowanie wymachiwac. Jest nadzieja!
 
wydaje mi sie, ze jak dziecko nie chce sie spac to nie usnie, pare razy lazilam usypialam a tu nic dalej niezadowolona zasnac nie moze, to odpuszczalam bralam do pionu a ta bekala i sie okazywalo, ze o to chodzilo [emoji23]
 
U mnie skok 12 tyg przeszedł niezauważalnie, wogole mam wrażenie ze moje dziecko nie "skacze" w tym sensie, ale widać ze coraz więcej potrafi. Wszystko co jej sie poda już chwyta, a to co chwyci czasem ląduje jeszcze w oku, ale częściej już w buzi. Na brzuchu głowę potrafi dobre pare minut trzymać, przewraca sie z pleców na bok i zboku na brzuch do podniesionej głowy tez jej sie kilka razy udało.
Kurczę, śpi mi już 3 H, to chyba po szczepieniu bo wcześniej sie tak w ciągu dnia nie zdarzało.
 
Moj od kiedy skonczyl 3 miesiace to lepiej troche w dzien spi. Dluzej niz po 5 min hehe. Za to gorzej w nocy bo sie wierci przez sen i przebudza

Napisane na LG-H811 w aplikacji Forum BabyBoom
 
bo to nie wszystkie dzieci tak dramatycznie przechodza, jak moja w 5tyg miala skok to w szpitalu wyladowalysmy takie cyrki robila i nikt nie wiedzial co jej jest a moja znajoma ma 2 dzieci (rok i 2.5) i nie miala pojecia, ze cos takiego jak skok istnieje
 
reklama
Do góry