reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Kardula pozazdrościć, moja zaliczyła od 8 dwie drzemki po pół godziny.

Jutro idziemy na szczepienie pierwsze. Jak zadzwoniłam do przychodni to oczywiście zjebkę dostałam , ze dziecko prawie 4 mc i nie szczepione, wiec zapytałam czy ją zapisze czy bedzie komentować, bo wiem ile ma moje dziecko. Ciśnienie mi sie podniosło, jutro sie pewnie tez nasłucham...

I jeszcze pytanko, dziewczyny które dostały już okres, macie regularnie ? Bo mi sie teraz spóźnia 2 dni i juz cała w stresie jestem:baffled:
 
reklama
Kardula pozazdrościć, moja zaliczyła od 8 dwie drzemki po pół godziny.

Jutro idziemy na szczepienie pierwsze. Jak zadzwoniłam do przychodni to oczywiście zjebkę dostałam , ze dziecko prawie 4 mc i nie szczepione, wiec zapytałam czy ją zapisze czy bedzie komentować, bo wiem ile ma moje dziecko. Ciśnienie mi sie podniosło, jutro sie pewnie tez nasłucham...

I jeszcze pytanko, dziewczyny które dostały już okres, macie regularnie ? Bo mi sie teraz spóźnia 2 dni i juz cała w stresie jestem:baffled:
Co do spania nie ma co zazdrościć. w tamtym tygodniu miała fazę, ze spała 4 razy po pół godziny. Nieźle. Moja jest 2 dni młodsza od Twojej i już miała 2 szczepienia. W przychodniach to chyba lubią tak sobie pogadać.
Co do okresu nie pomogę, bo jeszcze nie dostałam;).
 
Dominika, tak w Chicago. A bylas w jednym miejscu czy jezdzilas po USA? Ja juz kilka miejsc zwiedzilam. Udalo sie nam nawet wybrac za poludniowa granice do Meksyku.
Ja juz 2 razy mialam okres. Chyba mi sie po ciazy cykl troszke skroci bo zawsze mislam co 30-32 dni a tym razem dostalam po 28 dniach. I nie chce zapeszac ale nie byl tak bolesny jak do tej pory. Oby tak zostalo

Napisane na LG-H811 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja miałam raz i bolało okropnie 3 dni przed i 3 dnia. Ja nie wiem jak Wy to robicie, ze Wam dzieci tak śpią.
Wow Meksyk zazdro [emoji5]
 
Wlasnie bede u mojego lekarza w srode bo mam nadzerke po porodzie i teraz ide do kontroli to zapytam o ten okres. Ale tak wlasnie myslalam, ze to musi samo dojsc do siebie. Ja przed ciaza mialam spoko okresy i ten jeden teraz po porodzie tez bezbolesny byl wiec oby tak zostalo:)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry