reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Ja co prawda nie po cc ale tez mowilam sobie ze bede cwiczyc itp ale mi sie jakos nie chce :D ale... Juz mam -3 kg od wagi startowej ciazy takze nie jest zle. Karmie wiec pewnie dlatego bo i jem normalnie, slodycze rowniez :D a i brzuch jest spoko. Pewnie po drugim juz nie bedzie tak kolorowo ale poki co ciesze sie chwila :D
 
reklama
Ja cwicze z malym na rekach heh jak go uspokoic trzeba gdy placze to fizjoterapeutka poradzila takie polprzysiady z nim na rekach robic:)
Ja rodzilam sn i waze chyba jeszcze mniej niz przed ciaza ale chcialam troche nogi ujedrnic.
Wrocilam wlasnie z wizyty kontrolnej odnosnie anemii malego. Juz ma dobre wyniki ale lekarz kazal jeszcze podawac zelazo i kwas foliowy. Dzisiaj mielismy isc na drugie szczepienie ale powiedzial zeby przelozyc to. Zapytalam tez go o opinie na temat szczepionek i polecil mi te bezplatne a ja pierwsza dawke kupilam 5w1. Mowil, ze to stare sprawdzone szczepionki a te skojarzone to jednak zbyt duza agresja w jednym miejscu klucia. Wiec juz zglupialam teraz. Co lekarz to inna opinia. Ale on jest ordynatorem oddzialu dzieciecego w szpitalu wiec mam nadzieje, ze wie co mowi.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dian_a ja właśnie wróciłam z 6 w 1 , bo podobno te są lepiej oczyszczone do tych standardowych, ale fakt co lekarz to opinia, zwariować można, bo wiadomo ze mama chce dla maluszka jak najlepiej.
 
Apropo szczepionek to ja też słyszałam, że 5w1 czy 6w1 to kombajny i są zbyt agresywne. Ludzie się łapią bp tylko jedno wklucie i dziecko nie cierpi niby.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dla mnie ilość wkłuć jest bez znaczenia, to tylko chwila i dzieciak i tak tego nie pamięta, mała mi dziś ledwo kwęknęła, bardziej sie sugerowałam jakością szczepionki. Z drugiej strony tez mi sie wydaje ze taki kombajn na raz to może być za dużo. Z trzeciej młodego szczepilam kombajnami i wszystko ok było, mam nadzieje ze tym razem tez.
 
Mi zostało jeszcze 5 kg z 22 na plusie także nie jest złe bo w piątek 12 tydzień ale w dwie pary spodni sprzed ciąży weszłam [emoji41] w płaszczyku tez juz się spokojnie zapielam. Dużo chodzimy i z małym mam gimnastykę także nie jest złe, liczę na jeszcze 3 kg do świat [emoji51]
 
Musze sie zastanowic jeszcze. Na razie mam odroczyc wiec pomysle ale chyba przejde na te bezplatne chociaz nie wyobrazam sobie tego klucia go 3 razy. Ten lekarz jeszcze wprost mi powiedzial, ze chodzi o kase:/ naprawde nie wiadomo kogo sie sluchac juz


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
mi zostalo 6 z 18kg

diana moja 5w1 na nfz ma i te pielegniarki sie cieszyly ze mala lepsze dostanie bo na poczatku rozczytac kartki od neurologa nie mogly i byla debata
 
Do góry