reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Ja szczepienie w środę mam tylko nadzieje że mała dobrze zniesie.
Moje bóle brzucha od tygodnia okazały sie jednak zwiastunem miesiączki dziś dostałam i co sie stało? Pierwszy raz mam problem z pokarmem jest go mało i córcia sie denerwuje:( ja juz zmeczona. Bylismy na cywilnym u siostry a ona mi marudziła nie wiedzialam o co jej chodzi az sie domyslilam. Bo rano tez walczylam laktatorem 2-3h i tylko 30ml uzbierałam..
Niech juz bedzie jutro..

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Rabarbarwk witamy :-) co sie stalo ze tak wczesnie mialas cc i bardzo sie ciesze ze moglysmy pomuc i doradzic

Zakupy fajna sprawa a teraz relaksuje sie w wanie tylko winka brakuje ale na to musze jeszcze troche poczekac

Agnes ale pyszbosci azbym cos schrupala ale lodowka pusta :-p

Polcia mam nadzieje ze kryzys z mlekiem szybko minie i zaraz bedzie wszystko dobrze

Milej i przespanej nocy zycze

Napisane na LG-H635 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Niunia - moja lekarka standardowo wykonuje cc planowe 2 tygodnie przed terminem, a ja miałam planowe z powodu problemów z łożyskiem.
Na szczęście wszystko było ok.

O wannie też marzę... Na razie wykąpaliśmy Małego i już zasnął, ja chyba zaraz pójdę z jego ślady..

Tak, zmiana czasu, nasze dzieciaczki pewno nie wezmą jej pod uwagę :D
 
Szukamy fotelika dla starszej córki. od 15-36 kg. Ktos z Was ma jakieś? Możecie jakies polecić. Patrzę na dobre wyniki w testach i wygodę. Juz się pogubiłam w tym wszystkim

Ja zastanawiam się nad fotelikiem tyłem do kierunku jazdy, ale dla młodszego, przekonuje mnie właśnie bezpieczeństwo,.Czy któraś z was wozi tak dziecko, lub zamierza? Dla starszego mielismy maxi cosi (9-18 kg), a teraz chicco key 2 -3.
 
MammyBlue ja woze tylem do kierunku jazdy na tylnym siedzeniu bo takie tutaj prawo jest no i foteliki dla maluszkow tylko takie. Dopiero dla starsze dzieci jezdza przodem

Napisane na LG-H811 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Moj fotelik jest dla dzieci do okolo 13 kg. Ale jesli dziecko jest wysokie i wystaja mu nogi to juz trzeba zmienic bo rzeczywiscie nie ma gdzie tych nog trzymac.

Napisane na LG-H811 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry