reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

A ktoras pytala sie o skok miedzy 11-12 u nas obiawia sie tym ze Kuba jak zje po 20 zasnie na pol godzinki potem sie budzi i chce sie bawic i jak zje ok 22 to dopiero zasypia :-( nie pomaga nawet przeczymanie go popoludniu:-(

Napisane na LG-H635 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
To u nas od tygodnia tak jest właśnie zasypia po niecałej godzinie pobudka trzeba na rękach uśpić minium 30-40 minut i dopiero zasypia. Ale nie wiem czy to skok.
 
My szczepiliśmy 6w1, zniósł bardzo dobrze, bez gorączki.

U nas zapowiada się gościnny weekend, ciąg dalszy odwiedzin u Roberta ;) . Jutro będą nasi znajomi, a w niedzielę moje koleżanki z pracy.
Dziewczyny macie jakieś sprawdzone pomysły na kolację na taką okolicznosc? Cos co można przygotować wcześniej, a potem tylko ewentualnie podgrzać i podać. Może macie jakie sprawdzone przepisy na zapiekanki itp ?
 
U mnie sie kiedys super sprawdzily szaszlyki. Troche z nimi pokombinowalam i byly super, dawalam z 3 roznymi miesami: kurczak, wolowe i mielone, ser haloumi, bataty, papryka, cukinia etc. :) do tego mozna podac rozne sosy np. tzatziki, jakis pomidorowy lub inny ulubiony.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
1477654838-1d1mld.jpeg


Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
Dobre, ale się uśmiałam:)
 
A ktoras pytala sie o skok miedzy 11-12 u nas obiawia sie tym ze Kuba jak zje po 20 zasnie na pol godzinki potem sie budzi i chce sie bawic i jak zje ok 22 to dopiero zasypia :-( nie pomaga nawet przeczymanie go popoludniu:-(
u nas tak z tym skokiem podobnie. ale przesypia mi noce całe jakoś od dwóch tygodni już. Tylko od dwóch dni problem aby o tej 22 zasnęła.

My szczepiliśmy 6 w1 i dobrze to przeszła. Na rota i pneumokoki tez szczepiliśmy. Starszą zaszczepiłam na rota i nie żłauje bo jak w przedszkolu był rota wirus to ją tylko raz przeczyściło i koniec, za to ja miałam gorączkę i leciało ze mnie góra i dołem.

Z tym kościołem to masakra jakaś. Moja koleżanka chrzciła dziecko, a jeszcze ślubu nie miała ze swoim to się czepiał. Juz na kolędzie jak był u nich to im przygadywał ze jak tak mogą żyć bez ślubu ze sobą, grzech i w ogóle. Ale ochrzcili im tylko się nagadali.
 
Co tu dziś taka cisza? Wszyscy na forum zamkniętym i tylko ja tu? A ja od wczoraj pierwszy raz sama z synkiem.Mąż z córeczką wyjechali do niedzieli.Jaka cisza w domu bez trzylatki.

Napisane na SM-J100H w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry