reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Dla mnie tez to drugie ladniejsze :)

Paper mozesz jeszcze dla porownania zobaczyc Anex Cross bo on tez caly z eko skory. Mi sie strasznie podobal ale byl bardziej miejski niz wiejski, a ja sporo po wertepach jezdze.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
papercut - a czemu zmieniasz wózek?
ja mam Jedo fyn, już 5-te dziecko używa, bo dwóch moich starszych I 2 dzieci siositry I jest ok. mam tylko dwa zamienne tylne kółka bo często na coś wjeżdżam I przebijam oponę
no I po takim czasie oczywiscie budka jest już wyblakła, ale nie przeszkadza mi to.
 
bo moj jest wielki i ciezki, nie ma opcji wypiecia spacerowki tylko w to sie gondole wsadza, nie ma skretnych przednich kol wiec w sklepie czy tramwaju ciezko nim operowac dostalam go ale sie nie sprawdza.. juz pokazuje co upolowalam

1476719609-1d1mld.jpeg
1476719618-1d1mld.jpeg
1476719631-1d1mld.jpeg
 
He Paper, my mamy baby design husky z winterpackiem ( mufka, spiworek zimowy do spacerowki, ciepły kocyk i termiczne opakowanie na butelkę), jak na razie się sprawdza :) można do tego kupić adaptery do fotelika maxi cosi cabriofix
 
Paper ja tez teraz tez kupilam jeszcze jeden wózek. Mialam i mam dalej tako warior po mojej starszej corce i kurde wozek niezniszczalny. Po gorach z nami jezdzil i go szlag nie trafil. Material dalej jak nowy. Zgubilam jednak to na gore na zime i kupiliśmy drugi riko brano. Myslalam o innym. Amalis lub barletta adamex. Ale opinie tez srednie. Facet mi w sklepie powiedzial ze juz takich jak mam mocnych nie produkuja żadnych. Z tego riko zadowolona jestem poki co ale juz wiem ze tyle raczej nie wytrzyma. Jest o wiele lzejszy od starego do czego ciezko mi sie przyzwyczic. Ma jednak wieksza gondole. Zaluje bo facet mi polecal tako extreme ze o wiele mocniejszy. Moglam go wziac ale zalezalo mi aby budka byla dluzsza i kosz mialam zapinany. Teraz nie wiem czy jednak nie zrobilam zle ze tamten bylby solidniejszy jednak.

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
to baby design husky mi sie obilo o uszy cos

wlasnie widzialam na snapie ze riko masz, ale w razie co chyba ten poprzedni na jakies wieksze wertepy masz, nie?
 
Do góry