reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Podobny do naszego troszkę tylko nie ze skory i my mamy czarny stelaż [emoji5] podoba mi się . Mój ten adamex niby ok ale gdybym miała znów wybierać chyba wolałabym coś masywniejszego [emoji5] ale narzekać nie mogę , tyle, ze jedna dętka już nam poszła [emoji51]
 
reklama
No właśnie po mieście tylko i u nas nie ma wcale dużo dziur wiec dziwne. Albo była naruszona albo mam pecha [emoji39] ale już zmieniona , koła napompowalam na stacji i jest miód malina [emoji39]
 
wlasnie widzialam na snapie ze riko masz, ale w razie co chyba ten poprzedni na jakies wieksze wertepy masz, nie?
Tak właśnie zostawiam go bo jestem go pewna, że nic mi w nim nie strzeli i jak będziemy gdzieś jechać na wakacje to będę brała stary. \ a szczerze to jakoś jak oglądnełam te wszystkie wózki to mało przekonana do nich jestem. Ładne, tylko te materiały kiepskie ( no chyba że jakis super drogi któs chce- to pewnie i wykonanie lepsze). Mysłałam też o wózku z eco skóry, ale akurat koloru nie było jaki chciałam a zależało też mi na czasie bo nie miałam jak przykryć małej jak wiał wiatr. Miała buźkę na wietrze. No a też juz kurcze noworodkiem nie jest i głupio ten wózek kupować ale jednak stwierdziłam ze starym do roku jeździłam z gondolą a tu jeszcze większa jest to pojeździ trochę nią jeszcze. Chociaż tą zimę i będzie mieć ciepło. Miałam też wózek od brata taki bez skrętnych kół wsadzanym jakby nosidełkiem. Faktycznie tym do sklepu to tragedia czy do komunikacji wejść. Obrócić się. Takie bez skrętnych koł to dobre są do lasu np na polne drogi, kamienie to pewnie lepsze.
 
Ostatnia edycja:
Kurde włosy mi zaczęły lecieć. Koszmar.
Karmienie tez nie idzie jakoś dobrze ale też nie jest źle. Generalnie pierś chwyta jak zawsze tyle , ze nie chce mu się męczyć żeby zjeść. Wiec trzyma sutek w buzi i nie ssie. Tylko trochę wypił.

Wózki stokke śmieszne [emoji2]

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
leniuszek z tego igiego ;p rozrusza sie jeszcze :D

boooze ja tak sie boje tego wypadania wlosow na prawde nie mam ich duzo i sa cienkie bede lysa najzwyczajniej w swiecie.. jaki ojciec taka matka [emoji23]
 
Haha Paper mój mąż też się lysy robi , jego tata miał 21 jak wylysial i M tez juz na czubku ma rzadkie. A miał takie piękne dredy.

No len. Poddalam się trochę i dałam pół porcji mm. Nie dla mnie takie walki. A do wstania i robienia się przyzwyczaić zdążyłam. A mąż mnie pociesza , że jak będziemy tylko mm dawać to.mi ekspres kupi.



Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jeśli chodzi o wózki to ja mam Maxi Cosi Mura 4. Taki sam miałam dla synka i nez zastanowienia kupiłam taki sam dla córki. Jak dla mnie niezniszczalny i bardzo dobrze się go uzytkuje.
Mamakulka, Igi na pewno znowu się przyzwyczai do piersi, daj Mu chwilkę czasu;)
Byłam w tym tyodniu z Malwina na usg bioderek. Oba w normie, symetryczne, ale jak to okreslila pani doktor - w normie nie oznacza idealnie a chciałabym żeby było. Wiec pokazała mi dwa ćwiczenia i mamy je robić. Za 2 miesiące kontrola. Trafilam super lekarke. Nie spodziewałam się, ze tak fajnie wszystko powie, poswieci sporo czasu. Z synem jak byłam, tez na nfz, to po prostu tasmowo to robił lekarz. Nic nie wyjasnil, tylko wejść, badanie i do widzenia. Wiec jestem mega zadowolona.
Po pierwszej ciąży włosy szybko zaczęły mi wypadać po porodzie. Teraz jest dobrze i mam nadzieje, ze tak zostanie.
Spokojnego wieczoru życzę :)
 
Do góry