reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Tak jestem. Wozek sie lekko prowadzi, ladnie skreca, ma pompowane wszystkie kola. Uzytkuje go dopiero niecale dwa miesiace wiec to moze za malo ale jak do tej pory jest w porzadku. Oby tak dalej
 
Ja mam tako omega plus , nie ma o nim dużo opini kupiliśmy trochę w ciemno po namowie sprzedawcy w sklepie ale na razie jestem zadowolona ☺
 
Ja mam Anex Sport i na razie nie mam na co narzekac. Ze wszystkich wozkow, ktore ogladalam jest najporzadniej wykonany (czesciowo w eko skorze). Jest tez bardzo miekki, ma dobra amortyzacje. Znajdziesz te Anexy chyba tylko w sklepie "Dudek dla dzieci" na Woli, mozna je tam potestowac jakbys chciala :)

Na "miescie" widze duzo Jedo Fynn. Ja kupilam ten Anex w dzien porodu i juz nie mialam kiedy Jedo obejrzec, ale na pewno latwiej bedzie dostac uzywany Jedo.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja z bebetto jestem zadowolona i jeśli chodzi o stelaż to Igi jest trzecim dzieckiem który go używa i będzie używał spacerówki. Gondola nowa. Po siostrze mam :) a jak pęknie to kupie coś i tyle hehe

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry