reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
witam po weekendzie :)

czytam jak Wasze dzieci śpią i jestem w szoku, mój to cały czas co 2 godziny się budzi :( gdyby może chcial smoka brać to bym go tym trochę zatkała, ale niestety zaraz ma odruch wymiotny :(
weekned fajny,bo mąż wreszcie miał wolną sobotę, mogłam rano pospać i wogóle razem to tam miło te dwa dni zleciały :)

wczoraj wieczorem młody się darł, ogólnie wszytko jem, ale coś mu wczoraj widocznie zaszkodziło :( eh serce się krajało, z godzinę ryczał na zmianę z mężem go nosiliśmy a on nóżki podkurczał, pierdział i płakał, nie wyobrażam sobie jak niektóre z Was pisały, że dzieciaczki mają kolki i codziennie tak, to ja bym chyba wyła razem z nim

asiunia dobrze, że neurolog obejrzy malucha przed szczepieniem, zawsze będziesz spokojniejsza
aza jak na dziewczynkę to wydaje mi się waga ok, sprawdź na siatce centylowej jak mała wygląda
mamakulka dobrze, że z uchem już lepiej, ale tydzień masz wyjęty z życia
 
Czesc mamuski!
Mam pytanie. Czy wasze dzieci spia w nocy na brzuszku? Ja sie boje tak zostawiac a kurcze on w dzien nie bardzo chce tak lezec tylko w nocy przysypia. A powinien na brzuchu jak najwiecej bo ma przepukline pepkowa i chcialabym zeby samo mu sie to wchlonelo bo jak nie to w piatek mamy jechac do chirurga na plastrowanie:/ teraz mi zasnal na brzuchu i tak siedze z nim bo szkoda mi go ruszac, chce kazdy moment wykorzystac a tak mi oko samej leci ze szok. No ale czego sie nie robi dla tych maluszkow:)

W ogole moj maly cudak wczoraj wieczorem spal z rekami w powietrzu. Smialismy sie ze jedzie na motorze. Wysle foto na maila bo tu nie moge dodac.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Mnie kazano dużo kłaść Tosię na brzuszku by podnosiła główkę, ale kiedy zaczyna usypiać to od razu mam ją przerzucać na plecy, bo na brzuchu ma nie spać. Kiedyś mi sypiała w dzień na brzuchu. Jeśli chodzi o sypianie na brzuchu na noc to bym się jednak bała. Do dziś przechodzi mnie dreszczem jak to w szpitalu kiedy była chora na zapalenie płuc i nie miała leków zagęszczających a pielęgniarka zaraz po jedzeniu położyła ją a brzuchu, pani która schodziła na dół z ginekologii by karmić swoje dziecko widziała, jak Tosia zarzygała sobie całą główkę, musiano ją myć i od nowa karmić.

A zdjęcie Nikodema super:)
 
Hej dziewczyny. Mam nadzieje ze mialyscie udany weekend. Ja w rozjazdach przez dwa dni. Odwiedzalismy rodzinke.
Dian_a moj ze 2 razy zasnal na brzuchu w dzien. Ogolnie to lubi lezec na brzuszku ale to tez zalezy od jego humoru. Ja bym pozwolila spac na brzuchu ale tylko pod moja obserwacja. W nocy bym sie bala

Napisane na LG-H811 w aplikacji Forum BabyBoom
 
dziewczyny jakie macie wozki? polecacie to co macie czy sa jakies uwagi? chcialabym juz w tym tygodniu cos kupic [emoji4] mamakulka ty masz bebetto patrzylam na nie ale potem czytalam opinie ze stelaz peka, na olx jeden byl tani napisalam do laski co z nim nie tak, ze tak tanio to odpisala ze poszedl stelaz zespawany jest to mnie tylko utwierdzilo w przekonaniu, w tych bebetto tez ludzie pisali, ze sie wylamuja zabki od oparcia w spacerowce i po jakims czasie juz nie ma regulacji moze tylko albo byc max w pionie albo max w poziomie, podrzucajcie prosze firmy bo nie wiem nawet opinie czego wpisywac nie znam zadnych [emoji3]
 
reklama
Wlasnie moj powinien duzo na brzuchu lezec i z kazdym dniem jest lepiej takze pewnie w koncu sie nauczy.
Ja mam wozek bebetto torino i jestem z niego zadowolona poki co. Mi wozek z tej firmy polecaly osoby ktore maja juz starsze dzieci i przetestowaly te wozki i byly zadowolone
 
Do góry