reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Kubuś juz bedzie ważył ok 5kg ( w piątek mamy ważenie). Lekarze liczą jego rozwój dopiero od 4 tygodni czyli ma jakby miesiąc i faktycznie jego rozwój by sie zgadzał z tym co piszą o dzieciach w 1 mż.
Ogólnie radzi sobie chyba dobrze. Oznak wcześniactwa nie ma :-)
Czy wasze dzieci juz widzą? Mi sie wydaje że on widzi ale ciagle czarno-białe, bo na kolorowe nie reaguje w ogóle
 
Aniołkowa fajnie że się pojawiłaś :)
Moja już raczej widzi. Widzi kolory bo patrzy na zabawki. Czarno białe kartki te mam rozwieszone i tez na nie patrzy - co jakiś czas zmieniam na inne. Ale moja ma już 2 msc.

A mi dzisiaj dziecko śpi od 22. Nakarmione a ja nie moge spać i siedzę. Pewnie jak sie pójdę położyć to się obudzi.
Na top model tez patrzę czasami- zwłaszcza jak siedzę sama w domu i prasuję ubrania ;) to puszczam jakieś takie rzeczy na tvn player. Przy swoim m takich rzeczy nie moge ogladac.

Ja sobie w biedronce kupiłam do komorki ten pokrowiec do ćwiczeń czy jako to się zwie. Tylko na pas/ biodra, nie na rękę. Tak więc pomału się przygotowuję na nocne ćwiczenia bo przez dzien raczej nie da rady. A lubię ćwiczyć z muzyką na słuchawkach. Szkoda że nie mam już rowerku stacjonarnego. Miałam 3 i wszystkie rozwaliłam od jazdy. Muszę miec jakis ekstra mocny dla mnie bo katowałam rowerki zawsze na stojąco. Bieżnie też miałam, ale jak mój pies był mały to mi przegryzł kable w niej :/ Lubię ćwiczyć bo mi to zawsze pomagało jak miałam złe samopoczucie- depresję. i raczej jak ćwicze to tylko na poprawę nastroju a nie po to aby schudnąć.
 
aniolkowa super, ze sie odzywasz :) ja z mala pod pacha to tylko na spiocha karmie potem odkladam bo tak czujnie spie zeby sie na nia nie wturlac, ze to zaden sen ;p

mayumi zazdroszcze dla mnie cwiczenia to jak kara nigdy mi to przyjemnosci nie sprawialo jak juz sie zmusze to dla efektow :D
 
Super aniolkowa. Mój już raczej też widzi [emoji108] ja też lubiłam poćwiczyć ale to chyba było przyzwyczajenie. U mnie na złe samopoczucie albo wkurw tylko gotowanie albo sprzątanie [emoji23] Agata no tak już niestety jest z tym podjadaniem, ja mam ciągle na coś ochotę od paru dni ale się hamuje [emoji3]
 
Ja tez lubie ćwiczyć i poprawia mi to samopoczucie. Przed ciaza zaczęłam lubić bieganie lub marszobieg bo dzięki temu mogłam się wyrwać z domu i w ciszy pobiegac lub słuchając muzyki, mam zamiar do tego wrócić.
Dzisiaj Młoda daje nam w kość. Nie wiem o co chodzi, ale nie może zasnąć, płacze, nawet zjeść nie chce. To nie kolka... Teraz M. z Nia siedzi i buja bo ja już straciłam sile i cierpliwość. A wieje masakrycznie!
 
Ja tez mam straszne ciagoty do slodkiego. Zrobilo mi sie tak w ciazy, bo wczesniej nie przepadalam za slodyczami, wolalam slone przekaski jakies chipsy etc. Moglam sama zjesc cala duza paczke. Z dwojga zlego chyba lepsze slodkie :)

Nie wiem jak macie w ogole sile myslec o cwiczeniach. Mi na sama mysl slabo i strasznie by mi sie nie chcialo. Teraz kazda dluzsza chwile wykorzystuje na sen lub na ogladanie glupot na Playerze. Mimo ze mloda przesypia noce to i tak czuje sie jakas niedospana a o 20:00 to juz mysle tylko o tym zeby isc spac.
Pozytyw jest taki ze w ciazy urosl mi tylko brzuch a ze swojego tluszczu schudlam i teraz jest mnie mniej niz przed wiec szczesliwie moge olac cwiczenia bo jest calkiem ok ;)

Dzisiaj znowu piekny dzien sie zapowiada, chyba sobie daruje dzisiejszy spacer, bo ma caly dzien padac..

Dzisiaj mamy wizyte u chirurga dzieciecego z przepuklina (wg jednego pediatry to przepuklina, wg drugiego nie.. heh). Zobaczymy..

Co do tych krostek to moja tez miala wysyp na buzi, glowce i zaczelo sie po jakims czasie przenosic na klatke piersiowa. Kapiemy ja na razie w krochmalu z rossmana i smarujemy emulsja Atoperal z tej samej serii i poki co zostaly tylko pojedyncze kropki.

Spokojnego dnia!!

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A ja z rana znów zostałam osikana [emoji23] 3 dzień to samo. Nie nauczyłam się jeszcze panować nad jego urządzeniem [emoji23] kulka może masz jakiś sposób?
U nas pokazuje 5 stopni ale słońce już wychodzi, nie wiem co założę na spacer. Ciekawe czy wejdę w płaszczyk. Miłego dnia [emoji7]
 
Do góry