reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Ja sobie odwiesiłam od października multisport i planuje wieczorami z przyjaciółka chodzić na siłownie z dwa razy w tygodniu. Jest tez blisko mnie klub gdzie sa zajęcia dla mam po porodzie i przychodzi sie ze swoimi maleństwami :-)
 
reklama
Pisz kulka [emoji2] ja to nie będę komentować bo mi się ulewa jak ktoś robi takie sceny w programach typu top model czy hells. Agata wkładasz wacik jej czy jak? [emoji1]
 
Dobra chyba na razie podoba mi się typek z obcym akcentem ( w ogóle jaraja mnie obce akcenty hehe szczególnie białoruski i ukraiński xD) i Ola
Wkurwia mnie ten rudy peres. Bym mu pape rozkwasila tak mnie wnerwia.

O teraz sesja nago idę patrzeć.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć mamuśki
Nadrobiłam kilka ostatnich stron. Ja nie ogarniam ostatnio, nie mam czasu na nic, mam tak absorbujące dziecko, że az sie boje co bedzie dalej :-) poza tym od 3 tyg jest u mnie teściowa i liczyłam że odpocznę a tu tym bardziej nie mam na nic czasu :-/
Ja od dzis zaczęłam ćwiczyć . Mogę sobie pozwolić na 15min dziennie bo wiecej mi sie nie uda ale dobre i to. W nic sie nie mieszczę a na słodycze mam straszny aPetyt co ja zawsze antyslodyczowa byłam.
Kubuś sie robi coraz fajniejszy. Śmieje sie całą gębą i reaguje na znajome głosy.
W nocy pobudki co 2godz i jak sie zawsze zapierałam, że moje dziecko nigdy nie bedzie ze mną spać to wszystko sie pieprzło i zeby spał i dał spać innym to go zabieramy do łóżka i spi przytulony pod pachą :-) w ogóle nie chce sam zasypiać trzeba go lulać albo wyjsć na spacer.
 
Aniołkowa mama każda z nas chyba miała jakieś założenia i piorun je strzelił;-/ srednia ta edycja too model, nie ma jakis fajntch twarzy.. gazikiem zwilzonym owinietym na oalcu myje ta jame ;)
 
reklama
Do góry