reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

ja sie wyspalam jak nigdy! 22-3 spalysmy potem 3-5-7 takie krotkie przerwy ze zasypialam na chwilke doslownie i mnie budzila a potem 7-10 dospalam jest cudownie, to chyba w nagrode za wczorajszy dzien :)

czy wasze dzieciaczki tez nie lubia mycia buzi i oczu? poranna toaleta to dla niny dramat

mika wczesniaki pozniej przechodza skok przenoszone wczesniej bo to od dojrzalosci mozgu zalezy, sa tez dzieci co niezauwazalnie skoki przechodza nie wszystkie tak przezywaja ;p moja jak ma skok prawie nie spi tylko by jadla i drze sie non stop, zasypia wymeczona na chwilke i od nowa jazda a kazdy kolejny skok trwa dluzej wiec jestem troche przerazona
 
reklama
Dziewczyny, młody miał rumień noworodkowy po urodzeniu, ale szybko minęło. A teraz gdzieś od tygodnia ma trądzik -myślałam że od zarostu męża, ale teraz m izoluję poliki i wciąż jest tak samo. Coś się z tym robi szczególnego? Bo nie wiem, czy do lekarza iść czy czekać na standardową wizytę.

Lanoliny nie trzeba zmywać z sutków. Polecam lanomaść z ziajki, skuteczna i tania.
 
co do tesciowych to dzisiaj moj bedzie rozmawial z nia na skype i chce pokazac malego bo nie widziala.. mnie krew zalewa ale nie moge zabronic. jeszcze oni wieczorem po 19 chca sie umowic. szlag trafia, cala ciaze sie niczym nie interesowali, malemu nawet kartki wyslac nie potrafia, a ja mam pokazac im dziecko. musze zacisnac zeby.
paper moj akurat poranna uwielbia i od kiedy nie ma kolek nawet lubi sie myc wieczorem :D
 
Co do tesciowych byla uu nas ostatnio opiekowac sie dziecmi bo my z mezem wychodzilismy i jak wrocilismy a ja slysze jak ona sepleni do Kuby a ja cale lato i wrzesien walczylam ze starsza cora zeby nie seplenila:-( i mowie mezowi ze ma zwrocic uwagę swojej mamie zeby nie seplenila to zwrocil ale ona po chwili znowu sepleni a mnie krew zalewa nie ma rady na te baby masakra
 
Chyba woda przegotowaną się przemysł buzie...

Paper mój nie narzeka :)

Sierpniowka wiem co czujesz. Ja cała się najezalam jak miała ta kobieta widzieć Ignaca. Teraz to nawet mój mąż jej nie chce wpuścić do nas :)

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czy Wasze dzieci też są ostatnio takie senne? Moja mi dziś zjadła po 5h, spała z 4, a teraz wstała zjadła i nadal senna. A wczoraj na wieczór od 17.30 do 23.30 była bez jedzenia, a spała też z 4-5h wtedy.
 
Moj wczoraj caly dzien przespal jak nigdy. Budzil sie tylko na jedzenie i spowrotem zasypial. Az sie denerwowalam czy wszystko z nim ok.
Ja na szczescie nie mam klopotu z tesciowa. Balam sie ze bedzie sie wtracac i pouczac ale tego nie robi. Mieszkamy 5 min od siebie a ona ani razu nie zaproponowala pomocy..
 
reklama
Kulka może ja doczekam kiedyś takiego dnia bo jak narazie mój mąż jest za nią. Aza mój mało sypia więc jak długo śpi to się tak cieszę, że raczej się nad tym nie zastanawiałam.. middayjoy mój już się śmieje od paru dni ma miesiąc [emoji1]
 
Do góry