reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Ja sie tez tak dziwnie smierdzaco pocilam przez pierwsze 3 tyg, ale pozniej przeszlo. Teraz mnie tylko suszy jak karmie i obowiazkowo musze miec obok jakas wode.

Paper moze Nince juz tak zostanie i bedzie przesypiac wiekszosc nocy :)

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
a ja sie ani w ciazy ani w szpitalu po porodzie ani teraz nie poce, nawet jak byl upal to sie nie pocilam (czasem w nocy w ciazy) uwazam, ze to dziwne vo bo raczej sie poci w okresie ciaza-polog, za to tez mnie mega suszy zaczelam wode w baniakach kupowac tyle tego idzie, montuje pompke i sobie napelniam male butelki sa doslownie wszedzie a i tak czasem mnie boli glowa jakbym kaca miala jak mniej wypije, wymyslilam, ze z odwodnienia, jakis kosmos

oby zostalo, dalej testuje te granulki, nie wierze w homeopatie ale moze jednak :D
 
A ja i pije hektolitry i się wypacam ale dobrze może tkanka tłuszczowa pójdzie szybciej hehe [emoji2] a jak u Was stan bioder? Schodzą się?

[emoji173]
 
Mika - o rany, ale ci sie nocka trafiła :(

Mamakulka- tez tak mam...

U mnie karmisnie o 1, potem o 4:30. I od 5 prężyl sie i stękał ale na szczęście nie płakał. Chwile ponosilam i ulało mu się dośc mocno i poszddl spać robaczek kochany.
Starsi wyszykowani, m ich zawiozl wiec moge się jeszcze przytulić do mojego maleństwa.
 
Mika wspolczije i przedylam troche mojej energii
Paper u mnie tez od pasa w dół jakas masakra dupsko i uda takie wielkie ze nie mam się w co ubrać:-( jak bym chciala juz zacząć ćwiczyć
Mamakulka dominika ale macie fajne dzieciaczki :-) takie grzeczne :-)
U nas noc spokojna maly o 6:30 sie obudzil i nie chce spac tylko chce zeby sie na niego patrzec:-)
 
Mika ale pech. Wspolczuje ja nienawidze przeprowadzek i remontow. Zawsze mowilam ze nie wezme kredytu na mieszkanoe bo to za duze zobowiazanie ale pozniej jak wynajmowalam to nie dosc ze kasa w błoto to keszcze te przeprowadzki wiec wzielam kredyt i mam swoje.
Moja piekna spi coraz lepiej zasnela 23-4 i od 5-8 wiec elegancko.
Za to mąż mnie draznij szukał w nocy komara co go pogryzł a juz i tak za pozno:p

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czyli nie tylko ja mam biodra jak komoda [emoji16] tak od wczoraj piecze mnie pierś lewa, że masakra. Nawet mam dreszcze od niej. Jak mały ciągnie znów ból jak na początku..

[emoji173]
 
reklama
sierpniowka ja 6 tyg karmie a tez mnie potrafia bolec, piec, byc twarde jak kamienie i tez czasem dreszcze mam od tego zupelnie jak podczas nawalu, nie wiem czy to znaczy, ze laktacja jeszcze nie unormowana?
 
Do góry