reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Nie wiem właśnie, przychodzi dziś pielęgniarka do nas i zapytam. Nieraz pierś jest tak gorąca, że nie da się dotknąć. Dziś mleko to mi cieklo litrami w nocy, wkładka waży z tonę [emoji23]biustonosz cały w plamach

[emoji173]
 
reklama
ja dzisiaj jak rano chcialam nakarmic odpinam stanik mokra wkladka wyleciala i plasnela az o ziemie taka mokra, przystawiam mala a jej tryska w twarz musialam wziac pieluszke tetrowa zatkac cycka i troche sie wydoic w pieluche bo nie dalo rady inaczej jeszcze taki twardy ze zlapac nie mogla
 
haha zebym chociaz odciagnac to umiala :D zamowilam woreczki na pokarm przyjda i na powaznie zaczynam zabawe z laktatorem juz chce sie napic winka jak czlowiek albo wyjsc chociaz do glupiego kina ;p
 
Niunia - właśnie też się zastanawiałam kiedy można zacząć ćwiczyć. Po sn to chyba już można. Ja jestem 3,5 tyg po i krwawienie ustało z tydzień temu.

Magdalena T - ty to wogóle masz kiepsko w tym szpitalu :( ja też bym pewnie nie dalła rafy spać. A masz tam chociaż w miare dobre warunki? Tzn nie śpisz na podłodze?

Z tymi biodrami to ja już sie przyzwyczaiłam... najwięcej rozchodzą sie przy 1 porodzie, pitem już takie zostają.
My właśnie wstaliśmy. Jak mały zje to biore sie za sprzątanie bo jutro goście przyjeżdzają bo w niedziele chrzciny

Jeszcze po południu do fryzjera idę.
 
Niunia - właśnie też się zastanawiałam kiedy można zacząć ćwiczyć. Po sn to chyba już można. Ja jestem 3,5 tyg po i krwawienie ustało z tydzień temu.

Magdalena T - ty to wogóle masz kiepsko w tym szpitalu :( ja też bym pewnie nie dalła rafy spać. A masz tam chociaż w miare dobre warunki? Tzn nie śpisz na podłodze?

Z tymi biodrami to ja już sie przyzwyczaiłam... najwięcej rozchodzą sie przy 1 porodzie, pitem już takie zostają.
My właśnie wstaliśmy. Jak mały zje to biore sie za sprzątanie bo jutro goście przyjeżdzają bo w niedziele chrzciny

Jeszcze po południu do fryzjera idę.
Czyli pocieszenie takie, że one się nie zejda już? [emoji1]

[emoji173]
 
Ja byłam gruba to i jestem gruba :) wiec nic nowego haha

Z mlekiem mam to samo. Wkładka jeb o glebe i mleko tryska jak z kranu. Masakra dzioba zalewam wiecznie Igiemu i tak jak Ty paper najpierw w tetrowke leje.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
Z zawijaniem rączek to jakiej czary, u mnie tez działa :-).
Ja kilka dni temu zrobiłam z 20 brzuszków i cholera dziwnie boli ten brzuch. Jakby mięśnie były zupełnie w innych miejscach i nie jest to taki normalny ból jak przed ciąża. Bo normalnie to lubiłam robić brzuszki a teraz to jakby było coś nie tak w brzuchu... Boje sie ćwiczyć
 
reklama
Do góry