reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

podobno w noworodków to jest jeszcze normalne I powinno ustać do 8 tygodnia życia - to wyginanie się w C do tyłu.
mój Adaś też się pręży i wygina do tyłu, a jak śpi na boczku to ma główkę tak w górę odchyloną, wiecie o co chodzi ? to normalne ??
Dziewczyny a kiedy robicie chrzest? Ja mysle juz o pazdzierniku wolalabym nie robic jak za zimno

my mamy 25 września :)
 
reklama
Beata, ja tez mam problem z moja dwulatka. Dzisiaj myślałam ze juz nie wytrzymam. Na siostrzyczkę wogole nie zwraca uwagi jakby jej nie było. Olewa nas totalnie, nie słyszy nic co sie do niej mówi, nie słucha i jest złośliwa. Z jednej strony niby takim zachowaniem chce zwrócić na siebie uwagę a z drugiej to nie chce sie ze zmną bawić przytulac, buziaków dawać. Bawi sie ze swoimi lalami, mnie wyprasza z pokoju. Nie wiem czy to normalny etap w rozwoju czy reakcja na pojawienie sie siostrzyczki.

My chrzciny robimy na początku października.

Moja Mała w nocy szybko sie najada i dalej śpi za to ja mam problem z zaśnięciem . Ogólnie to bardzo mało śpię . W dzień na drzemkę nie ma szans bo starsza sie muszę zajmować. Ale spokojnie daje radę, nie czuje zmęczenia :-).
 
to ja jak w dzien chociaz godzinke sie nie zdrzemne to od jakiejs 18 juz mi sie oczy zamykaja, wszystko mnie boli i odliczam do kapieli malej i polozenia sie spac ;p teraz nakarmilam mala chwile po polnocy i nie zasnelam do tej pory, przed chwila nakarmilam drugi raz, juz zdazylam nawet zglodniec i zjesc kanapke [emoji23] spaaac!
 
Ja też padam, a mały leży i leniuchuje. W nocy dostałam tak silnego bólu głowy, rozrywa mnie. Wzięłam apap i nic. Może to po zewnątrz oponowym [emoji37] myślę nad tym pasem sciagajacym i nie wiem.. Jakie Wasze opinie

[emoji173]
 
A my bedziemy chrzcić w listopadzie mi tam zimno nie przeszkadza :-)
Ja zasypiam po karmieniu tylko o 6 maly je i juz nie zasypia co mnie smuci bo ja chetnie bym sobie pospala:-)
Jak odpadl kikut przy pepku tez byla tam ropka i krew przemywalam oktaniseptem i grzebalam patyczkiem do ucha
I dziękuję za mile slowa na was zawsze mozna liczyc:-*
 
Dziewczyny, ja to najbardziej nie lubię poranków, kiedy cała trójka dzieci jest w domu. Jedna do szkoły , druga do przedszkola a najmłodsza jak na złość też się wtedyb budzi. Męża dawno już nie ma bo o 5:30 wyjeżdża do pracy. Wrr.....
Jak zostaję z małą sama jest ciut lepiej hihi
 
My nie chrzcimy. U nas dzien wyglada tak ze ok 7-8 mleczko, do nastepnego jedzonka jest zwykle spokojny (ostatnio zaczal sie usmiechac :D ), po kolejnym karmieniu i kolejnym albo ma (play time-jak to nazywamy z mezem), albo marudzi :D pozniej maz wraca z pracy i przejmuje malego, ok 19-20 kapiel, pozniej jest marudny i jak zasnie to do 2-3-4 spokoj :D kupki codziennie lub co 2 dni, i co ciekawe moj maz ma odruch wymiotny przy kupkach malego :D zawsze ja musze ogarnac ta musztarde :D pod koniec wrzesnia pierwsze szczepienie, stresuje sie strasznie, chociaz uwazam ze robimy dobrze... a pytanie z innej beczki (jak ktos dotrwal do konca moich wypocin) ogarniacie juz przedszkole? :D ja wybieram sie w tym tyg. zapisac, bo problemy i kolejki sa straszne... no i wybralam Montessori, miala ktoras z was z tym stycznosc, co myslicie?
 
reklama
Właśnie kończę gotować obiad, bo mam plan, żeby pierwszy raz wyskoczyć z małą na zakupy spożywcze. Aż się boję tego płaczu w kolejce np do kasy hihi
 
Do góry