reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Mojej tez odpadl i tez ma jeszcze krewke dobrze ze piszecie to jestem spokojniejsza myslalam ze jak odpada to juz koniec heh
Moj maz jak na zlosc po urlopie ma kupe roboty..
Dziewczyny a kiedy robicie chrzest? Ja mysle juz o pazdzierniku wolalabym nie robic jak za zimno. I stawiacie alkohol?

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zrobię tak ale bałam się psikac na taką " otwarta ranę "tym octeniseptem dzisiaj [emoji1] ten pępek to dla mnie stres na maxa a to dopiero początek [emoji1] ja chrzest dopiero jak będzie ciepło.

[emoji173]
 
tez tak mam, mala zasnie a ja szybko szybko chce zasnac zeby spac tyle co ona do kolejnego karmienia a tu klops oczy jak 5zl, tak samo w nocy o 2 wstajemy o 3 ona juz spi a ja do 4:30 ogladam serial albo grzebie w telefonie, mala budzi sie kolo 5 a ja jak trup bo dopiero co zasnelam :D
 
My chrzcimy 8.10;) mała dzisiaj przespała pierwsza noc cała w łóżeczku i teraz wieczorem po kąpaniu pierwszy raz odrazu zasnęła, zawsze 2h sie męczyliśmy. Jestem w szoku! Martwią mnie troche mniejsze ilości kupek i do tego dzisiaj były zielone;-/ pozatym mała kochana, nie płacze i gorączki nie ma. Pediatra na urlopie.. Pierwsze szczepienie bedzie miała w połowie października czyli w 3 miesiącu to nie za późno?
 
Ja też dosłownie jak grube obolałe zombie [emoji1] zamiast w dzień dospac to ciągle mam coś do zrobienia.. A w nocy on znów nie sypia za dużo także [emoji38] u nas szczepienia inaczej.. Pierwsze w 5 tygodniu

[emoji173]
 
Hej.. Ja ostatnio jakos czasu nie mam...choć zaczęłam po malu wracać do pracy lub na zakupy wyjadę z synem starszym aby trochę odpocząć hehe.

Młody ma mleko bebilon niby było ok a dzisiaj 3 dzień bez kupy...jutro mam do położnej dzwonić to będzie coś radzić...Bo na 4 dzień powinien już zrobić... Ahhh bąki są, prezy się też ale nie ze cały dzień. Tak jest ok... Ale już się po malu stresuje ahh oby jutro byka ta kupa bo zwariuje... Ostatnio zrobił na 3 dzień aż po plecy...
 
reklama
tez tak mam, mala zasnie a ja szybko szybko chce zasnac zeby spac tyle co ona do kolejnego karmienia a tu klops oczy jak 5zl, tak samo w nocy o 2 wstajemy o 3 ona juz spi a ja do 4:30 ogladam serial albo grzebie w telefonie, mala budzi sie kolo 5 a ja jak trup bo dopiero co zasnelam :D
Hehe też tak mam. MI się budzi tak po 3 w nocy. Karmienie, przewijanie- wszystko zajmuje do 4 coś a ja ide spać po 5 bo się rozbudzam. Później musze wstać o 7 -(jestem mega zaspana) by przygotować drugie do przedszkola. ta mała mi się budzi o 8 i już mi sie nie chce spać. Chciałam się raz położyć jak mi znowu zasnęła to nie dałam rady usnąć. A później cierpię cały dzień bo chodzę ledwo żywa.
 
Do góry