reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

A my dostaliśmy wyproszony list na badanie bioderek [emoji1] dziewczyny jem wszystko normalnie ale pieczarki też można? [emoji1] zrobiłam obiad i zaczęłam się zastanawiać

[emoji173]
 
reklama
My dziś po podwójnej wizycie. U mnie u ginekologa wszystko w porządku, rana po nacięciu zagojona praktycznie. Nawet mnie sam wypytywał o antykoncepcję czy coś chce, ale mam z tym trochę problem, bo wydaje mi się, że to będzie bolesne, pytałam go o to i stwierdził, że komfortowe uczucie to na początku nie będzie i trochę się tym martwię, bo się boje zacząć, na szczęście mój mąż twierdzi, że spokojnie poczeka nawet pół roku i nie wcale mnie nie popędza, stwierdził, że jak będę gotowa to ja mam pierwsza dać znać.I czekam na pierwszą miesiączkę.
U malutkiej po zapaleniu płuc wszystko wróciło do normy, 14 mamy pierwsze szczepienie (oprócz tego ze szpitala) i nie trzeba żadnych badań przed nim robić. Dziś ważyła 4580g czyli w niecałe 6 tygodni od wagi spadkowej przytyła 1540g i lekarka stwierdziła, że to dobrze. Pępek się wchłonął, bo była obawa, ze trzeba będzie podklejać.
Mimo wszystko problemem jest karmienie. Po pierwsze ulewanie, po drugie przysypianie w nocy przy butelce/cycku i kolki (ma gazy i "beka"). Chciałam rozkręcić laktację, ale ciężko przy tych 3 problemach. Ja jestem na diecie, bo tak mi kazała na pierwszej wizycie pediatra, do 14 do pierwszego szczepienia. Po 2 dniach jesteśmy z mężem wykończeni, nie wiem, czy mi się to uda:(
a co u Magdaleny?
 
Sierpniówka, ja jem wszystko jak przed karmieniem :) po prostu to na co mam ochote, pieczarki jak najbardziej.
My dzisiaj miałyśmy usg bioderek, na szczęście jest ok. Po raz pierwszy od powrotu ze szpitala Michasia jechała samochodem, wizyte miałyśmy od 7,30 do 9 i byłam ciekawa czy w ogole uda nam sie wyjsc z domu (nadal potrafi wisiec na cycu 3godziny).
Szczepi ktoras 5w1 ?? Slyszalam ze ja wycofuja :(

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja też nie chcę wykluczac składników ale pieczarki i cytrusy mnie zastanawialy [emoji1] u nas są inne szczepienia więc ja w tym temacie blada.

[emoji173]
 
Ja szczepię 6w1 też mam stres i rotawirusy
Co do noskow też mają gile? Mój często co chwile muszę Gruszke i wyciągać raz zaschniete zielonkawe wyciągam raz mniej suche i się zastanawiam czy ten kolor może taki być.. Nie ma kataru tylko słyszę że mu tam swiszczy od gila.

Ja schudłam 2o kilo ale jeszcze 10 zostało i jakoś waga stanęła....
Mi rana po cc ok tylko w tym jednym miejscu dalej mam tą dziurkę ale już tak się nie saczy z niej więc mam nadzieję że w końcu się zasklepi.
Kupa zrobiona ale pomoglam...
Muszę zapisać młodego w końcu na bioderka.... Już czas
 
Właśnie miałam pytać o wagę. Ja 2tyg. po cc i dopiero połowa wagi zeszła. Apetyt przy karmieniu mam ogromny. Staram się zdrowo jeść, ale nie zawsze mam czas coś przygotować. Z dwójką dzieci to już często wyzwanie. W spodnie sprzed ciąży jeszcze nie wchodzę.
 
reklama
Do góry