reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Niunia nie daj się! ;) I zaufaj swojemu instynktowi. Mąż jest może zazdrosny? ;)
1341588985_q2od26_600.jpg
 

Załączniki

  • 1341588985_q2od26_600.jpg
    1341588985_q2od26_600.jpg
    76,6 KB · Wyświetleń: 76
reklama
Niunia jeśli dziecko przybiera na wadze i sika minimum 8 pieluszek dziennie to się najada. A płacze bo tak wyraża swoje potrzeby, inaczej nie umie. Niech mąż spróbuję nie mówić przez cały dzień. Wiem że hormony i słowa męża zabolały ale nie przejmuj się i karm jak karmiłas. Przecież my dorośli tez nie jemy co 3godz tylko wtedy jak jesteśmy głodni.

Napisane na SM-G800F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mammyblue współczuję okropnie, ja też się boję tego pępka. Dzisiaj odpadł kikut i nie wiem co dalej.. Czy to normalne że ma troszkę ropy tam w środku i krewki minimalnie? Czym to teraz przemywac? niunia tak jak mówią dziewczyny, jeśli możesz karm. Nie przejmuj się c

[emoji173]
 
Mój 2latek kopnął mojego maluszka w główkę ja siedziałam na łóżku i karmiłam on leżał z drugiej strony i zaczął się turlac machnął nóżką nie wiem czy nie chciał czy chciał ale okropnie się wystraszyłam. Boże jak ciężko jest czasami z niemowlakiem i takim zazdrosnym 2latkiem już chwilami brak mi sił :(
 
reklama
Do góry