reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Wlasnie nie zapytalam lekarza do kiedy magnez brac, ja dostalam jakis czas temu asparagin swietny na skurcze, a zaczelam brac mniej I wczoraj nie wzielam w nocy myslalam, ze noge mi wykreci, okropny bol.
Piszecie, ze do 35 tyg a potem odstawic, wiec co tu robic ???

A jezeli chodzi o rozwarcie to super jak sie slabo to odczuwa. Ostatnio ze mna lezala dziewczyna na sali I co sie w nocy przebudzila to mowila, ze troche ja brzuch pobolewa, jak zbadali ja nad ranem to okazalo sie ze miala juz prawie pelne rozwarcie. A ja kolejna noc wilam sie z bolu, spac nie moglam I dupa, rano dostalam kroplowke na wywolanie I caly dzien meczarni dopiero wieczorem urodzilam.
Tez wolalabym urodzic przed terminem, zeby maluch nie przekroczyl 4 kg. ale gdzie takie zamowienie zlozyc to nie Wiem;)
 
I ja składam zamówienie na wcześniejszy poród żeby maluch za bardzo nie urósł, ale nie liczę na rozpoczęcie akcji wcześniej jak tydzień przed terminem...
Łóżeczko stoi u nas w sypialni cały czas ale w docelowym miejscu łącznie z pościelą znajdzie się dopiero kilka dni przed porodem a jak nie wyjdzie to i po będzie dobrze, przynajmniej kurzu nie będzie zbierać :p Na początku mały i tak będzie głównie w wózku (w dzień) a łóżeczko posłuży do przewijania.
U mnie dzisiaj znowu ogórki...już mam ich dość... a zauważyłam, że zielony groszek i fasolka szparagowa już tez czekają na zerwanie...do tego kilkanaście cukinii aż prosi się o zabranie z ogrodu :/
 
Asiunia ja za to wiele bym dała za warzywniak przy domu, codziennie mi czegoś do obiady brakuje i na zieleniak muszę jeździć;-/ beata0526 jak to jest z tym asparginem mi teraz gin powiedziała ze mam brać zamiast witamin i mowila ze całe opakowanie to wyszłoby ze prawie do końca, nie chce zeby przez za duża ilośc magnezu potem przenoszę ciąże. Cholera wie jak brać te tabletki, tak samo z luteina mowila ze za dwa tyd mam odstawic
 
zazdroszcze wam tych kacikow :D ja mam w jednym rogu lozeczko w drugim komode bo to jedyne ustawienie, gdzie dziecko nie bedzie lezec przy oknie/kaloryferze i jeszcze sie moje lozko zmiesci wiec jako tako kacika dzieciecego nie ma i nie ma tego efektu wow co u wa obserwuje :( zeby nie bylo ze bede latac jak glupia miedzy tymi meblami to pokoik 3x3m poza komoda lozkiem i lozeczkiem zmiescil sie tylko fotel do karmienia reszta jest w salonie :D
Dawaj fotke!
My też mamy maluszka sypialnie ale jakoś udało się tak ustawić wszystko ze mały kwadrat na poruszanie się jest [emoji16]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
1467893338-1d1mld.jpeg

nic szczegolnego ;p komody nie wstawiam bo jest zawalona komputerem itp :D
ps super jest ta przestrzen pod lozeczkiem boze ile ja tam rzeczy juz upchnelam :D
 
papercut - fajniutko to wygląda :)
u mnie naprzeciwko lóżka na ścianie jest szafa, łóżeczko i komoda, więc taki przytulny kącik będzie ;) jak skończę 37tc to pościelę łóżeczko i przykryję kocem żeby się nie kurzyła :)

Teraz dziewczyny już wszystkie jesteśmy jak bomby ;) czeka nas miesiąc narzekania bo najcięższy miesiąc przed nami :D ale damy rade! Byle do 37tc a najlepiej do terminu.

ja dziś dokończyłam prasować rozmiar 62. Czuję że mam idealną ilość ubranek i że nie będzie sytuacji że dziecko czegoś nie założy :) oddzieliłam też rzeczy do szpitala, tylko zostało mi wyparzyć laktator, butelki i soczki no i mogę pakować torbę do szpitala :)
Wasze dzieci też takie aktywne? Mam wrażenie że mój w ogóle nie śpi w dzień...
 
Papercut też mam na łóżku przymocowany ten sam organizer na pieluchy :-)

Ah ciekawa jestem kiedy urodze... Czy przenoszę czy wcześniej...

Kurcze chyba jednak Dominik będzie... Julian różnie.... Raz się podoba a za chwilę już mniej bo będą wołać Julek..
 
reklama
Kochane a mogla bym prosic o jakies zdjecie tego organizera z bliska bo zastanawiam sie czy mi sie przyda :-) i jak to w praktyce z powkladanymi rzeczami wyglada
 
Do góry