reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Karola Piekny kacik :) u nas tez juz robimy Wiec Jak skoncze to tez Sie pochwale :)

Tamtusia trzymamy kciuki za zdrowego synka :)
Chwalimy się chwalimy!
Szafeczka super. Ja właśnie biorę się za prasowanie, dziś jest ok, ale te skurcze nocne ostatnio mnie zmobilizowały, żeby wszystko przygotować i już leżeć.

Tamtusia, gratuluję! To Twoja pierwsza dzidzia? Tak myślałam, że szybko pójdzie. Niektórzy tak mają :) Mam koleżankę, która dwójkę dzieci urodziła szybciutko, przed czasem właśnie, ale wszystko było ok. Zazdroszczę! I wszystkim życzę tak ekspresowych poródów! :D

Karolanka śliczny ten Wasz kącik :-) Teraz tylko maluszka brakuje :-)


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Karolanka piękny kącik! Ja chyba tez juz pogadam z tym moim zeby wreszcie łóżeczko złożył;) ja dzisiaj trochę stresów miałam, mała mi sie ruszyła raz od rana i pojechałam na ktg, lepiej dmuchać na zimne;) na szczęście wszystko dobrze, położna powiedziała ze teraz powinnam regularnie przyjeżdzać, tym bardziej ze mam mało wód płodowych. Ogólnie dzisiaj słaby dzien:-/ żylaki pod kolanem tak bolą ze kuleje.. Można czymś złagodzić ten ból?
 
Wiecie co tak jakoś mnie wzięło i spakowalam torbę do szpitala. Niech wszystko zamiast w komodzie leży w torbie i juz :)

Ignaś 35 tc [emoji173]

A wiec pytanie ile sztuk podkładów poporodowych brać? Tak żeby ładnie było mieści mi się 20. Może być? [emoji14]

Ignaś 35 tc [emoji173]
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry