reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Sierpniówki 2016

reklama
ja to samo.. zasnelam po 6 dopiero i obudzilam sie przed 8, czuje sie jakby czolg po mnie przejechal, bylo za cieplo/duszno zeby zasnac :(
 
Też coś spać nie mogłam ale teraz zdecydowanie bardziej mi gorąco i głowa mnie boli. Jest gorzej niż wczoraj. Chyba nawet synuś się na te upały buntuje :p właśnie zabrałam się za prasowanie...
 
Ja się obudziłam glodna przed 6 :) zjadlam i poszłam dalej spać. Noc nie taka straszna dla mnie. Mąż mnie tylko wkurza od wczoraj. Mały mi gdzieś uciska nerw i mnie boli lewa strona. Ni to brzuch ni serce ni cholera wie co. Mówię mu o tym a ten zero reakcji. Sama sobie zrobiłam kolacje sama posprzatalam itp a on zdziwiony ze mam pretensje. Nawet nie zapytał co mnie boli czy jest ok. I jest obrażony bo ja się czepiam. Niech spada na bambus. Tylko najpierw niech skreci łóżeczko i komodę.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U nas dupa szpital daje tylko podklady i podpaski nic wiecej. Takze musze sie zapakowac. Tez dzidzia duza sie zapowiada niewiadomo czy nie brac 62od razu

Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
To wy macie dobrze, mój szpital chyba nic nie daje ale jakoś już wszystko kupiłam więc nie ubolewam za bardzo[emoji39]
moniczka tez mam mdlosci ale i tak mniejsze niz na poczatku na szczescie

mamakulka zazdroszcze :D kurde a u mnie pepco nigdzie nie ma

basia hormony spokojnie, tez mnie dopada czasem samotnosc, brak wsparcia itp a jak dzien pozniej przeanalizuje to jakis potworek siedzi w mojej glowie i wszystko wyolbrzymia, to brak normalnego funkcjonowania sie na glowe rzuca po prostu, glowa do gory :*


Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry