reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Drodzy. Dzisiaj (13.10) około godziny 18:30 przez 30 min. nie będzie dostępu do forum. Związane jest to z pracami technicznymi.

reklama

Sierpniówki 2016

no tego kurzu sie wlasnie boje bo tak tez mi sie podoba mega :d dziecku chyba wiekszej roznicy to nie robi bardziej gadzet dla oczu mamy nie?
 
reklama
No tak :) tym bardziej , że planuje w kolorystyce nie kontrastowej tylko pod kolor lampek Cottonball. Wiem , egoistka ze mnie ale lubię takie smaczki. Igi będzie miał czarnobiala pościel uszyta przez mamę ;)

Igi [emoji173]33 tc
 
@Mamakulka w weekend zamowilam Cottonballs i czekam na dostawe, pochwale sie jak dotra :D a takich pomponow niestety w Niemczech nie widzialam :( bo bym sie skusila..

Ja poki co przesypiam cale noce, synus jest laskawy i nie budzi mnie :D jeszcze :D i bardzo tesknie za spaniem na brzuchu, to jest (dla mnie) najwygodniejsza na swiecie pozycja do spania :(
 
moja mala chyba prawie w ogole nie spi, z paroma krotkimi przerwami rusza sie caly czas, na pewno urosla bo momentami jest to juz nieprzyjemne, upodobala sobie jedno miejsce na wciskanie stopek juz mam je obolale a ona albo trzyma je tam caly czas albo cofa i kopie w to samo miejsce ja nie wiem co to bedzie jak urosnie jeszcze bardziej [emoji32] takze zasnelam kolo 2 bo mialam imprezke w brzuchu a obudzilam sie chwile po 5 od kopa w biodro, wyspij sie na zapas w ciazy mowili, pozniej bedzie tylko gorzej mowili [emoji16] takze witam sie koszmarnie niewyspana i obolala, a wy jak tam?
Nie da się wyspać o nie..ja to wstaję Siku że 3 razy w nocy, poza tym mały też daje czadu.. [emoji16]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie w mieście dziewczyny robią ale musze się zapoznać z cenami bo może bardziej sie oplaca zrobić samemu.

Cottonballe kupiłam w biedronce :D chyba 39 zł zapłaciłam i ładne są.

Igi [emoji173]33 tc
 
reklama
Do góry