reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Właściwie to blada chyba nie jestem. Normalna taka. Piegi mam. Nie wiem. Gdzieś kiedyś czytałam , że na dziewczynkę ciemniejsze się robią a ja chłopaka noszę ale to pewnie mity.

A tak sobie myślę ciekawe gdzie Lenka wsiaknela i czy płeć juz zna ;)

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
tez jestem ciekawa, troche z dupy wyszlo bo w sumie nikt nowy ostatnio nie dolacza a wypowiadamy sie wszystkie od dluzszego czasu

mika kciuki spryciulo, daj znac :)


DZISIAJ DZIEN DZIECKA! wszystkiego najlepszego dla naszych plodo-szkrabow ♡
 
Wysłałam wiadomości do wszystkich które pisały że są za po moim poście. Jakby któraś z was chciała jeszcze namiary zapraszam do kontaktu ze mną :)
Lenka nie odpisała nawet na moją prywatną wiadomość, też jestem troszkę zaniepokojona...
 
Ja mam chyba wszystkie możliwe przebarwienia, łącznie z tymi na twarzy. Bez kremu z filtrem nigdzie się nie ruszam.

Więcej osób zniknęło, nawet od mojego pojawienia się, a wcześniej pisały regularnie. Szkoda.

Przeżyłam glukozę, samo badanie było spoko, zresztą było nas chyba z 7 osób. Dopiero w domu czułam się fatalnie, cały dzień do bani. Za to wyniki wszystkie idealne. Normalnie takich nie mam, a tu w ciąży wszystko super.
 
Dzień dobry sierpniowki

U mnie dzisiaj 27 tc
7 miesiąc
III trymestr
Udało mi się osiągnąć mój pierwszy cel!!!!!

Jeśli chodzi o przebarwienia to jakoś po 22 tc pojawiły mi się nad ustami i właśnie czarne nie tyle sutki co brodawki! Linia na brzuchu dopiero z tydzień temu i tez nie od pępka w dół tylko aż pod same piersi.

Dzisiaj mówię do mojego bąbla że będziemy dzień dziecka świętować za rok żeby się nie spieszył jeszcze. Za to mamusia dziś zje coś dobrego żeby mu dogodzić :-)
 
reklama
hej kochane ja nie man przebarwien w zadnej ciazy nie mialam lini na brzuchu a moje sudki sa normalne
U mnie dzis na sowaczku rowno 30tc az jestem przerazona nie moge sie doczekac 10.06 wtedy mam wizyte
Mika powodenia kciukinzacisniete i czekamy ma wieści
A ciekawe co sie stalo z dominika tez juz dawno sie nie odzywala :-( szkoda
 
Do góry