reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Przy pierwszej córce nie byliśmy po ślubie i po porodzie poszlismu do usc zarejesterowac mala to ja musialam tez byc zeby powiedziec ze zgadzam sie aby dziecko mialo nazwisko ojca a on ze pozwala zeby dziecko mialo jego nazwisko tzn ze jest jego tam cos podpisalismy i juz zadnego uznawania wczesniej nie robilismy ale to bylo 7 lat temu mozliwe ze cos sie zmienilo najlepiej przedzwonic do usc i sie dowiedziec poprostu co i jak trzeba i czy mozna wczzesniej

p19uskjofubhunt5.png
 
Przy pierwszej córce nie byliśmy po ślubie i po porodzie poszlismu do usc zarejesterowac mala to ja musialam tez byc zeby powiedziec ze zgadzam sie aby dziecko mialo nazwisko ojca a on ze pozwala zeby dziecko mialo jego nazwisko tzn ze jest jego tam cos podpisalismy i juz zadnego uznawania wczesniej nie robilismy ale to bylo 7 lat temu mozliwe ze cos sie zmienilo najlepiej przedzwonic do usc i sie dowiedziec poprostu co i jak trzeba i czy mozna wczzesniejQUOTE]

Nic się nie zmieniło. Po prostu muszą stawić się obydwoje z rodziców i ustalić nazwisko dla dziecka. Gdyby nie mogli się co do nazwiska zgodzić to dziecko będzie miało dwuczłonowe :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
zasnelam po 4 ale jestem umeczona.. jakies dziwne uczucie w lydkach mialam (jakby sie zyly zatykaly) zmuszajace do ruszania nogami, normalnie pare razy stopka pokrece i ide spac a tym razem myslalam, ze zwariuje cale nogi mi chodzily az sie na kanape przenioslam zeby n nie obudzic, z tego co sie sama zdiagnozowalam w internecie to zespol niespokojnych nog - w ciazy tak bywa i nic sie poradzic nie da.. jakis koszmar... na 13 mam do internisty zapytam przy okazji, to chyba najgorsza noc mojego zycia byla jakbym byla nienormalna.. tyle godzin lezec i nogami ruszac bo sie czuje jakos dziwacznie.. mialyscie tak moze? albo znacie kogos kto tak mial?

Ja to miałam przed ciaza jyz, a teraz mi się nasililo. Tez zawsze wstaje z łóżka, żeby R. nie obudzić. Nawet tak miałam teraz w drodze do PL, to nie wiedziałam co robic :/

Ja z OM mam na 31.07., a z USG na 7.08. termin porodu. Urodziny mam 2.07., ale liczę na to, ze Lilka jednak nie sprawi mi takiego prezentu na urodziny.

U mnie można załatwić wszystko przed porodem, tylko aktów urodzenia naszych potrzebujemy. Ale ja w DE, to inna sprawa.
 
Jak chcesz załatwić przed porodem to wystarczy ze pójdziesz z partnerem do uc z zaświadczeniem od ginekologa w którym tyd ciazy jesteś, obydwoje zadeklarujecie jakie nazwisko bedzie miało dziecko i wtedy ojciec sam może zarejestrować dziecko po porodzie. Jeżeli tego nie załatwisz to musicie iść obydwoje po porodzie;-) byłam wczoraj pytać właśnie wiec wiem
 
a ja mam na 28.08, czyli najwięcej naczytam się historii porodowych :-D biore to na klatę, albo zwieję na wrześniówki i tam bede jedną z pierwszych :-D da się ten poród jakoś ominąć?!? bo do mnie jeszcze nie dociera, lepiej się żyje w błogiej nieświadomości :ninja2::-D:cool2:

Spokojnie.. ja mam na 8-10 wrzesnia:)) ja dopiero się naczytam;p;p
 
Ja według om 7.09 wiec będziemy czytać razem:) na szczęście u mnie nie będzie to pierwszy raz
 
U mnie pierwszy... A jeszcze ogladalam wczoraj ddtvn i bylo o porodzie. . Ja sama się staram uspokajac, że to jeden dzień... i że będzie bolało ale kobiety dają radę więc ja tez;P a pani z programu powiedziała: "nastawilam się, że będzie bolało ale ból jest NIEWYOBRAZALNY" ;))
Więc. ..hmmm no nie pomogła:)
 
reklama
nati, to jakis koszmar, wczoraj zasnelam bo nic w dzien nie odsypialam i chyba po prostu bylam padnieta a dzisiaj to samo kolo 4 zasnelam.. mam nadzieje, ze faktycznie ten suplement na zyly troche pomoze, dostalam tez od mamy jakis homeopatyczny lek wyciszajacy na noc biore, ale ja srednio w takie rzeczy wierze ;p

azamamew popieram :D

co do tych chodzacych nog jeszcze, internista dal mi skierowanie na badanie ferrytyny, mam wynik 9 a juz w internecie wyczytalam ze powinno sie dazyc do 50 u kobiet, wiec moze faktycznie to przez zelazo wszystko
 
Ostatnia edycja:
Do góry