reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Hej dziewczyny ja tak z innej beczki. Wiem ze jeszcze kupa czasu +polog ale zastanawialyscie się co bedziecie cwiczyc po ciazy.
Ja kiedys cwiczylam z Tiffany i w sumie bylam zadowolona pomysl 10 min treningow rewelacja. Teraz chyba polacze je z treningami Mel B. Jestem ciekawa waszych doswiadczen
Hejka u mnie sprawdzony z doświadczenia na mnie i innych to czym się zajmuje na codzień czyli masaż zumba i bańka chińska... Po pierwszej ciąży przytyłam mega full dużo i szybko zgubiłam to dzięki masażom. Także nic innego nie będę testować he swoją drogą ja do 22 tyg tej ciąży miałam taki brzuch jakieś drobne mankamenty były ale no wiadomo co organizm i ciało... Ale wracając he dopiero teraz mi lekki brzuszek wyskoczył heh a tak to każdy pytał czy ja serio w ciąży i gdzie te dziecko się mieści haha :-D także sądzę że skoro spokojnie zrzuciłam tyle kg to tym razem też problemu nie będzie heh
 
reklama
papercut dobrze, dobrze, bo moje uda i pośladki w ciąży wyglądają tak strasznie, że aż wstydzę się mężowi pokazać ;)
Ja mimo zrzucenia dodatkowych kg po pierwszej ciąży nie czułam się najlepiej w swoim ciele, bo nie było już takie jędrne, więc teraz na pewno wdrożę jakieś ćwiczenia i z chęcią poczytam co polecacie :)
 
Na cellulit bańka chińska np na nogi postawić zassac i od dołu do góry nigdy odwrotnie... Na brzuszek także albo roll masaż ;-) tez rewelacja
 
slyszalam, ze masaze na wszystko dobre ale ja zylakowa jestem wiec banka odpada [emoji24]

hchy90bv68bkny13.png
 
slyszalam, ze masaze na wszystko dobre ale ja zylakowa jestem wiec banka odpada [emoji24]

hchy90bv68bkny13.png

Nie załamuj się ;-) stosowane są również inne różne techniki masażu odchudzającego ujędrniającego np na bazie naturalnych olejków które łatwo możemy kupić same rozmieszczac z wodą i gotowe najważniejsze aby odpowiednio przygotować skórę itd rozluźnić pobudzić a potem zabrać się za mięśnie i tkankę zbędna ;-) działa rewelacyjnie na skórę i mięśnie ;-) ja to dobralam sobie olejki które można stosować w ciąży i na które nie mam uczulenia i wcieram sobie w ciało delikatnie... I lepsze niż jakieś kremy i balsamy :-D
 
A ja mam pytanie z innej beczki. Orientuje się może któraś z Was odnośnie uznania ojcostwa nie będąc w związku formalnym ? Wiem, że są artykuły na ten temat, jednak mam nadzieje, że może któraś z Was podppowie mi krok po kroku co trzeba zrobić, gdzie się udać, jakie dokumenty itp. Wiem, że można to zrobić jeszcze w trakcie ciązy (co szczerze mówiąc bym wolała) bo wiadomo jako urodzi się dziecko to będzie masa innych rzeczy do załatwiania ...
 
reklama
chyba tak czy inaczej po porodzie idzie sie zarejestrowac dziecko i wtedy ojca sie wpisuje tak mi sie wydaje, tez mnie to czeka :D

hchy90bv68bkny13.png
 
Do góry