reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Dokładnie moje maleństwo do niedzieli hulalo jak opetane a od poniedziałku cisza słyszę je bo non stop bulbony przelewanie jakieś pukania itd to słyszę ale nie czuje a jak już to ledwo właśnie :-( ostatnio narzekałam jak po nerach dostawałam ale teraz to jakoś smutno itd a do lekarza prawie dwa tygodnie jeszcze...
A co będziesz miała?
Dziewczynke i nie wiem czy taka grzeczna bedzie, nie wiem po kim:p moze przez to ze tak cieplo, albo przez to ze ostatnio sporo spie i moze wlasnie wtedy szaleje. No ja tez narzekalam bo kolki nerkowe mialam kolek nie ma a dzidzia spokojna. Ogolnie wizyte mam 18stego. Dzidzia co usg w tej samej pozycji posladkowej takze boje sie ze jak taka leniwa to wcale sie nie obroci..
 
reklama
No polciu a ja może tego 24 się dowiem co będzie bo ciągle się obraca pupa albo zasłania hehe jakoś za synem takich atrakcji nie było
 
Lenka to nie wybierasz się na połówkowe? Ostatnio pisałaś, że umówiłaś się?
Wiecie co dziewczyny z chęcią wam oddam trochę szaleństwa mojego synka :p Będąc dziś w sklepie ustać w miejscu nie mogłam bo tak się wiercił, aż dyskomfort czułam...:)
 
Laski ja dziś mam bad Day. Kłótnia z mężem i ogólnie stersy.

U mnie kilka dni temu Igi się słabiej ruszał a dziś co chwila kopie. Słuchajcie jakie to uczucie jak dziecko jest juz ułożone glowkowo? Bo był poprzecznie ostatnio a dziś ruchy czuje wyraźne pod żołądkiem i na dole w podbrzuszu. I mam rozkmine czy sie obrócił czy niet.

Napisane na SM-N910C w aplikacji Forum BabyBoom
 
mamakulcia ja tez nie najlepszy, tez sie pocielismy jestem niewyspana nogi mnie bola od dreptania w lozku przed snem ogolnie dupa, ale nie ma co sie poddawac zlemu nastrojowi, glowa do gory :)

tam gdzie mocniejsze ruchy tam kopie nozkami chyba, mi sie tak zawsze wydaje


edit: kupil mi loda w rozku chyba mu wybacze :D
 
Ja miałam wczoraj taki dzień, przepłakałam cały wieczór i poszłam spać. U mnie bardziej chodzi o tą pogodę i o konieczność zakupu ubrań. Na szczęście mąż już nauczony jest, że w takich chwilach zostawia się mnie samą, otworzyłam się dopiero dziś i wyjaśniłam dlaczego płakałam.
 
Na początku nie mógł tego zrozumieć, bo przychodził chciał pocieszać, chciał bym z siebie wydusiła. Wytłumaczyłam mu, że ja większość życia byłam sama i w ten sposób nauczyłam sobie radzić.

Papercut nie kuś lodami w rożku, już nie pamiętam kiedy ostatnio jadłam, a uwielbiam.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Lenka to nie wybierasz się na połówkowe? Ostatnio pisałaś, że umówiłaś się?
Wiecie co dziewczyny z chęcią wam oddam trochę szaleństwa mojego synka :p Będąc dziś w sklepie ustać w miejscu nie mogłam bo tak się wiercił, aż dyskomfort czułam...:)
Hej Asiu weź nic nawet nie mów o badaniach bo kur. . Dostane... Byłam i jakiś lekarz inny się trafił i wogole zaczął gadać ze za bardzo ułożone tak ze nie zbyt itp a na końcu ze kobieto chyba najważniejsze aby zdrowe jak inna płeć niż się marzy to płci nie zmienię i tak itp... Wkurwilam się bo ***** wiem ze to najważniejsze ale jak jest możliwość wiedzieć to chyba można tak..
A jak źle ułożone to mógł normalnie powiedzieć a nie zresztą jak byłam pierwszy raz to jakoś jak było źle widać lekarka kazała wyjść trochę pochodzić i znowu patrzyła a ten ze gdyby tak z każdą robił to godzin na badania zabraknie mu...
Żal
Pójdę prywatnie jak teraz nic i huk.
Ale nie bd teraz tyle myśleć bo widzę ze to na złość mi robi tylko... A małe hm może tak los chce takie suprise hehe
 
reklama
Hej Asiu weź nic nawet nie mów o badaniach bo kur. . Dostane... Byłam i jakiś lekarz inny się trafił i wogole zaczął gadać ze za bardzo ułożone tak ze nie zbyt itp a na końcu ze kobieto chyba najważniejsze aby zdrowe jak inna płeć niż się marzy to płci nie zmienię i tak itp... Wkurwilam się bo ***** wiem ze to najważniejsze ale jak jest możliwość wiedzieć to chyba można tak..
A jak źle ułożone to mógł normalnie powiedzieć a nie zresztą jak byłam pierwszy raz to jakoś jak było źle widać lekarka kazała wyjść trochę pochodzić i znowu patrzyła a ten ze gdyby tak z każdą robił to godzin na badania zabraknie mu...
Żal
Pójdę prywatnie jak teraz nic i huk.
Ale nie bd teraz tyle myśleć bo widzę ze to na złość mi robi tylko... A małe hm może tak los chce takie suprise hehe
No to taki lekarz w ogole nie powinien leczyc i pracowac z kobietami. Denerwuje mnie jak komus nie chce sie pracowac i wyzywa sie na innych. Nie chce mu sie to niech idzie do domu łaski nie robi. Powinnas zwrocic mu uwage ze moze troche empati z jego strony i zaangazowania bo jak noe to niech spada:p skad Ci ludzie sie biora to ja nie wiem. Normalne ze chce sie znac płec moja tez nie chciala sie pokazac caly czas slyszalam Chyba dziewczynka i nadal sie obawiam ze chlopak sie urodzi i bedą jaja i to dosłownie hehe
 
Do góry