reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Pepercut, do szkoly rodzenia sie zapisujesz ? Ja wczoraj bylam na pierwszych zajeciach i wrazenia jak najbradziej pozytywne :) polozna fajna, mloda, dynamiczna i nowoczesna ;) i jest z kim na zywno pogadac o ciazy i nie zanudzic jednoczesnie ;)

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
zapisalam sie juz, tylko na weekendowe bo na normalnych miejsc nie bylo juz, dodatkowo ostatnie zajecia z komunia mi sie pokrywaja wiec pewnie opuszcze :(
 
mam pytanko do tych którym siara już cieknie, miałyście jakąś zapowiedź tego że zacznie lecieć? Od wczoraj lewy sutek niemiłosiernie mnie boli i kłuje. I mam wrażenie ze obwódki jakieś takie sine sie zrobiły. I tak się zastanawiam czy coś sie będzie działo i czy to normalne...

Ja mam siare od ok. 18 tygodnia, ale nie mialam zadnych objawow przed. Raz jest mniej, raz wiecej, raz bardziej przezroczysta, raz zoltawa, malo albo duzo tak, ze koszulka i poscel mokra haha

@fryte3qa paski piekne! super kolory, najbardziej zolty, bo ozywia calosc!
@kamcia567 zawsze o takich marzylam psiakach! Sa cudne!
@Fimka az tak z tym bolem?! Ja jednak zaczynam sie bac, ze nie dam rady i sie poddam hah

Co do koszul... dobrze, ze mnie uswiadamiacie. Bo ja ok, mowie, ze dziecku mozna na biezaco wszystko dokupic, co brakuje, ale jak mi wody odejda, to nie bede biegac za koszulami z guziczkami, czy jakimis specjalnymi majtkami! Musze jednak zrobic jakas liste...

Zazdroszcze zwierzatek! Ja zawsze cos mialam. W wieku 6 lat sprawilismy sobie pieska. Byl z nami 13 lat, a w miedzyczasiechomiczku, krolocki, rybki, szczurki i inne tego typu pierdolki. Po zalobe za psem haha poszlam do schroniska i przynioslam kociaka. Leon byl w domu 3 lata, potem okazalo sie, ze jakas wrodzona wade nerek mial i i tak dobrze, ze tyle pozyl, widocznie mial bardzo dobre warunki - tak powiedzial weterynarz. Ja w miedzyczasie zdazylam sie wyprowadzic, mama zostaa sama, wiec wpadla w te koty :p tata przyniosl jej nastepnego, ale okazalo sie obojniakiem i nie mialo szans na przezycie :O ona to ma pecha... Ale dlugo nie wytrzymala, znow przyprowadzila jakies malenstwo ze schroniska, meczy, rzadzi, ale jest oczkiem w glowie. Niestety jeszcze nie mialam okazji go poznac, bo od wrzesnia nie bylo mnie w PL.
Moi aktualni wynajemcy nie akceptuja zwierzat. Zobaczymy jak bedzie po przeprowadzce, ale juz sie napalilam na rybki w okraglym malym akwarium!
 
nati z rybkami jest sporo roboty. Nie dość, że ciągłe pilnowanie parametrów wody żeby ryby nie zachorowały to na początek zanim akwarium "ruszy" jest sporo strat w rybach i roślinach. Do tego ciągłe sprzątanie, pilnowanie przejrzystości wody, czystości akwarium. Kupa kasy na to idzie. Choć rybki są fajne i samo patrzenie na nie odpręża :)
 
miałam mieć wolny dzien dzis i jak na złość lawina wszystkiego!

u mnie w szpitalu daja koszulę

w bloku miałam wścibskich sąsiadów, jedna taka spod 3 to kgb przy niej pikuś.....ale miała swoje plusy -nigdy nic z bloku nie zgineło hahahhaa a teraz jestem zadowolona, więcej prywatności- kosiarki jakoś nie przeszkadzaja-ani w bloku ani dom, ale odetchnełam z jednym....brak domofonu
w domu nawet dzwonku nie montowałam, wnerwia mnie- a niech pukają do skutku hahahahahaha
ale plus bloku.....nie trzeba palić w kominku/piecu, ciepło kiedy chcesz mieć to masz, a tu mycie kominka czyszczenie....i więcej sie kurzy

nati rybek nie powinno trzymać się w okrągłym akwarium, mojej znajomej tak padały co chwilka aż w sklepie trafiła na mądrą babkę co ja uświadomiła Link do: Dlaczego nie można trzymać ryb w kuli | krewetkoManiaK
 
jak ci padnie to kupisz małe kwadratowe ;) i zrozumiesz dlaczego ;) moja znajoma przerobiła tak z 4 rybki i 4 tragedie dla dzieci że rybuśka poszła do nieba ;)
 
Hello. Ja ciągle zabiegana..
Pięknie pokoik wyszedł!

Bokser rottveiller i dog niemiecki!!! wszystkie moje ukochane rasy!!! Miałam tylko boksera... ADHD do końca życia :-) teraz mam bernenczyka bo jednak na wcześniej wymienione rasy brak czasu....
Ale dog megga

Jaka ta rasa psa dog francuski? Piękny też go chce!!!

Koszule super tylko nie umie sobie przypomnieć ale chyba i tak spalam w staniku bo musiałam mieć wkładki.... Tak mi mleko sikalo :-)
 
reklama
nati z rybkami jest sporo roboty. Nie dość, że ciągłe pilnowanie parametrów wody żeby ryby nie zachorowały to na początek zanim akwarium "ruszy" jest sporo strat w rybach i roślinach. Do tego ciągłe sprzątanie, pilnowanie przejrzystości wody, czystości akwarium. Kupa kasy na to idzie. Choć rybki są fajne i samo patrzenie na nie odpręża :)

nati rybek nie powinno trzymać się w okrągłym akwarium, mojej znajomej tak padały co chwilka aż w sklepie trafiła na mądrą babkę co ja uświadomiła Link do: Dlaczego nie można trzymać ryb w kuli | krewetkoManiaK

Ok moja wizja padla haha. Kupie sobie duży telewizor i wlacze rybkę z mini mini haha ewentualnie jak będę chciała luksusowo, to rybki z youtube jakies. Macie racje - mniej roboty. Dziecko i jeszcze rybki - ciężarnej się zachciewa haha
 
Do góry