reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Byłam u gina.. Popatrzył na wynik i pokrecil nosem...pytał gdzie to ja zlapalam... Dał antybiotyk i zrobił dodatkowo wymaz z pochwy... Kolejny stres...
Powtórzyć posiew i zobaczymy czy już nie ma. Podgladnelismy babelka i ruszał się jak szalony a ja nic nie czułam hehe. Znowu kciuk w buzi hehe i w 3 d zdjęcie znowu zrobił :-) U niego jest fajnie bo ma duży telewizor który jest dla klientki więc oglądam młodego na dużym ekranie :-)

Teraz synowi muszę porobić badania i mężowi też...
 
reklama
nati ja takie wybrzuszenia mialam w pierwszej ciazy ale dopiero w pozniejszym czasie :)
u mnie z moim to samo - jak go nie ma to lad i porzadek a jak przyjezdza to od razu bajzel na calego sie robi. Ja wizyte mam za tydzien wiec zobacze mojego babla :)
 
nati ale super złapałaś maluszka na buszowaniu!

okasia i ja psikam, i mam wrażenie że salta wtedy wywija :(

nawet mam lekki stan podgorączkowy buuuuuu

a cisnienie mam w normie i tyle dobrego, bo przy niskim to bym spała cały czas ;)
 
BASIENKA 28 ale mi zrobiłaś ochotę na gofry :-)

Czy podczas badań USG słyszycie czasem przez chwilę bicie serduszka dzidziusia? Słyszałam, że to nie jest zbyt bezpieczne, ale nie wiem ile w tym prawdy???
 
reklama
Ja mam następny termin juz 7 marca... chyba lekarz mnie lubi hihi lubi sobie pogadać z kimś kto mówi czasem "Kali jeść, Kali pic" haha

Ogólnie super trafiłam na lekarza, przypadkiem, a takie szczęście. Mam 10 minut na nogach i wszyscy są tam przemili.

Aa i co do tycia, od ostatniej wizyty przybylo mi 200 g :p powiedziała mi pani, ze mogę poszaleć z jedzeniem. Ale jak mierzyłam się wczoraj to poprzybywalo mi troche, tylko waga stoi.
 
Do góry