reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Asiunia, nie lubię tego jak Cię potraktował, ale lubię ze względu na decyzję o zmianie. Jak nie masz zaufania to warto zmienić, zwłaszcza przed badaniem połówkowym.
 
reklama
okasia no musze kupic, ale nie pamietam jaki zawsze bralam, bo musi byc calkowicie bezsmakowy,a teraz niiby taki mial byc, a taki jakis slony jest i nawet ja malo pawia nie puscilam, a mlody pije tylko wode, wiec nie przemyce w niczym innym.

Asiunia i dobrze, ze zmieniasz, lekarz to podstawa, trzeba miec zaufanie

Kurka nie pojechalam na ta amniopunkcje, bo i tak nawet jesli bym chciala, a nie chcialam to i tak bylismy rozlozeni i teraz rodzinka meza mnie zamecza co bedzie jak sie okaze chopre itp, az mi sie tlumaczyc nie chce.
 
Kurka nie pojechalam na ta amniopunkcje, bo i tak nawet jesli bym chciala, a nie chcialam to i tak bylismy rozlozeni i teraz rodzinka meza mnie zamecza co bedzie jak sie okaze chopre itp, az mi sie tlumaczyc nie chce.
Powiedz im zebpokochasz kazde i jak im sie cos nie podoba to niech sami na badania ida. Nie rozumiem takich ludzi a jak by sie okazalo ze oni sa powarznie chorzy to co zabili by sie albo kogos ze swojej najblizszej rodziny?

Asiunia dobra decyzja :-) zaufanie do lekarza to podstawa to my mamy sie dobrze czuc i wszystkiego sie dowiedziec od lekarza a nie lekarz od nas
 
okasia no musze kupic, ale nie pamietam jaki zawsze bralam, bo musi byc calkowicie bezsmakowy,a teraz niiby taki mial byc, a taki jakis slony jest i nawet ja malo pawia nie puscilam, a mlody pije tylko wode, wiec nie przemyce w niczym innym.

Asiunia i dobrze, ze zmieniasz, lekarz to podstawa, trzeba miec zaufanie

Kurka nie pojechalam na ta amniopunkcje, bo i tak nawet jesli bym chciala, a nie chcialam to i tak bylismy rozlozeni i teraz rodzinka meza mnie zamecza co bedzie jak sie okaze chopre itp, az mi sie tlumaczyc nie chce.

Ja kupuję Litorsal i jest zupełnie neutralny. Wiem, że z dzieckiem nie jest łatwo, sama zresztą też bym świństwa nie ruszyła, ale może dodaj trochę soku malinowego.
 
Heromina powiedz, że i tak byś nie zabiła, choćby było chore. To jest tylko i wyłącznie Wasza sprawa czy robicie jakieś badania czy nie, nikogo nie powinno to interesować. Widzę, że logika i takt jak u mojej teściowej :/ Bardzo Ci współczuję, ja zawsze mojej kochanej teściowej odpowiadam absurdalnie albo ją szokuję i się zamyka z tymi swoimi mądrościami.
 
hej brzuchatki!!!!!!!!!!!!1
heronima to tylko i wylacznie wasza decyzja co do badania a innym nic do tego.
asiunia pewnie ze zmien nie ma co- zaufanie po podstawa

ja po sniadaniu i zcekam na kuriera- puleczki takie ala szafki do lazienki zamowilam :p
a na 14 na warsztaty chemiczne z mala sie zapisalam :p musze jeje cos organizowac bo zvbzikuje w domu a pogoda kiepska u nas
 
Hej dziewczynki maialam wczoraj odpisac ale net mi siadł :-(
Po pierwsze gratuluje udanych wizyt i zazdrocze ja dopiero 29.02 i juz doczekac sie nie mogę
Happymama20 pamietamy i zycze zdrówka i spokoju wszystko bedzie dobrze
Ewix ja mialam cc przy pierwszej ciąży jak masz jakies pytania chętnie odpowiem
Co do bakteri w moczy dobrym sposobemna szybkie podmycie rano sa nawilżanie chusyeczki:-) i tak jak asz pisala pamietamy by do lubeczka nasikac środkowym strumieniem tak mi panie w laboratorium zawsze mówią:-)
Kochane podpowiedzcie co na gardlo mozna bo do 25 jeszcze do pracy muszę chodzic a cos mnie drapac zaczyna w gardle
Miłego dnia
Napisałam na priv
 
Dziewczyny dobrze że chociaż wy mnie rozumiecie...Zdenerwował się chyba tym, że nie zrobiłam Testu Pappa a samo usg, niejako podważyłam jego kompetencje. Ale on zaleca wszystkim te badania i to w konkretnej klinice z którą ma chyba układ jakiś, a ja byłam u kogoś zupełnie innego. Nawet nie miałam już ochoty mówić mu o endokrynologu...to chyba nie na tym ma polegać żeby przed każdą wizyta mieć strach w jakim jest humorku...
Moją pierwszą ciążę prowadziłam w tej samej przychodni ale u innego lekarza, robił usg na każdej wizycie mimo że nie miałam poronienia na koncie. A teraz okazałby choć trochę empatii i postawił się w mojej sytuacji...
 
Dziewczyny dobrze że chociaż wy mnie rozumiecie...Zdenerwował się chyba tym, że nie zrobiłam Testu Pappa a samo usg, niejako podważyłam jego kompetencje. Ale on zaleca wszystkim te badania i to w konkretnej klinice z którą ma chyba układ jakiś, a ja byłam u kogoś zupełnie innego. Nawet nie miałam już ochoty mówić mu o endokrynologu...to chyba nie na tym ma polegać żeby przed każdą wizyta mieć strach w jakim jest humorku...
Moją pierwszą ciążę prowadziłam w tej samej przychodni ale u innego lekarza, robił usg na każdej wizycie mimo że nie miałam poronienia na koncie. A teraz okazałby choć trochę empatii i postawił się w mojej sytuacji...

Masz rację zmień tego lekarza te wizyty mają ci dawać bezpieczeństwo i być dla Ciebie przyjemne, zgadzam się z dziewczynami :) nie ma sensu narażać się na dodatkowy stres przez jakiegoś doktorka :)
 
reklama
Asiu, akurat jak lekarz bardzo nalega na coś kosztownego albo wykonanie w konkretnym miejscu to w moich oczach traci szacunek. Strasznie wkurzył mnie kiedyś internista, który przy gorączce i typowej wirusówce, przepisał mi na recepcie (nie wiem po co, chyba żebym się nie zorientowała) same leki homeopatyczne jednej firmy, dawkowanie napisał na karteczce opatrzonej logo tej samej firmy. Wydałam 100 zł na *****, które nie miało szansy pomóc, a potem kolejne 100 zł na prawdziwe leki. Zamiast tygodnia, siedziałam w domu prawie trzy. Gdybym go spotkała to skoczyłabym mu do gardła.
 
Do góry