reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
A ja właśnie kupiłam wkładki laktacyjne. Nie żeby już się coś zaczęło, ale moje miękkie staniki mają szycie po środku miseczki i tak strasznie mnie to drażni. Dobrze, że doznałam olśnienia w tesco, bo inaczej bym się zadrapała :/
 
W laboratorium do którego dostaje skierowania na badania moczu ciągle wychodziło mi białko. Zrobiłam więc 3 testy w innych laboratoriach - nigdzie białka nie było. Ale jest inny problem w jednym lab wyszło, że nie mam bakterii, w drugim, że są pojedyncze i w trzecim -liczne. Hmm czy powinnam przyspieszyć wizytę, albo znów badać mocz? Albo może zrobić posiew. Ale jak robiłam miesiąc temu to wyszło, że niczego nie ma...
 
Nati, świetne zdjęcie :) A na jakiej wysokości masz to wybrzuszenie? Wygląda jakby było w okolicach pępka?
Ja swojego maluszka serduszko znajduję duuuużo niżej, lekarz robiąc usg też patrzy w tych okolicach. Może twoje maleństwo ma tak długie nogi i je wypina :))))

Dokladnie, to chyba dlugie nogi :p napisalam o tym w watku wizytowym. To jest wlasnie zaraz obok pepka, wysoko - zdjec narobilam, bo nikt mi nie wierzyl w kuli w brzuchu hihi dzidius jogin po mamusi i robi jakiegos psa z glowa w dol, czy swiece.
17 tydzien i sie zrobil z 14 i to szok, bo to juz jest praktycznie 5 miesiac.

@happymum20 tez prywatna wyslalam! Jestesmy tu z Toba i wysylamy duzo pozytywnej energii :)
 
Mam wrażenie, że szybciej dziecko się ogarnie niż mój mąż. Wyszedł, więc zraz wezmę się za sprzątanie tego syfu i szorowanie przypalonego garnka, trochę odpuszczą emocje, zacznę tęsknić, przyjdzie...i po 5 minutach w myślach będę wycierać podłogę jego ulubioną koszulą. A koleżanki się zastanawiają jak to możliwe, że jesteśmy ze sobą tyle lat. Proste - ja mam niskie ciśnienie a on potrafi mi je skutecznie podnieść!
kasia mam podobnie. facet gorszty niz dziecko naparwde. a te skarpetki obok kosza wywoluja u mnie juz nie powiem co ehhhhhhhhhh

nati zdjecie rewacja. ja grubsza jest wiec niestety ale w pierwsz
Dziewczyny czy któraś z was rodzila przez cc?
ja rodzilam pzrez cc


happymum bedzie dobrze zobaczysz- co na snie zabije to nas wzmocni. :)

a ja dzis z mala na alvinie bylam w kinie. kolejka jak nie wiem no i stoje w kolejce po bilety ale popcorn tez by sie przydal. film na 11.30 a ja kupuje w koncu o 11.37 bilety. i pytam pana czy jest u nich cos takiego ze ciezarne bez kolejki a on ze nieeeeeeeeeeeeeeeeeeeee. to mowie sobie no to swietnie. ale stal mlody chlopak i zaraz mial kupowac i go poprosilam i nam zestaw kupil - no mega wdzieczna bylam no bo zestaw popcorn i picie z alvinem oczywiscie- no bez tego by nie pzrezyla :p
 
reklama
Gratuluję udanych wizyt :happy:
Nati super piłeczka na brzuszku, a na kiedy nowy termin wyliczył lekarz??
Okasia ja właśnie się obawiam, że jak mój mąż się zjawi to sytuacja będzie podobna. Tak to mi go brakuje i już chcę żeby był w domu, ale jak przyjedzie i zacznie zaklucac mój porządek, to będziemy się na nowo docierac:wink:
Happymum dużo, dużo zdrówka...
Witam nowa mamusie:-) :)
Właśnie to ciekawe, że wyniki różnie wychodzą w innych laboratoriach, teraz to ja się zastanawiam, zawsze w ciąży miałam bakterie w moczu, teraz robię wyniki w innym laboratorium i wszystko jest ok, ja się bardzo cieszę, ale... To daje do myslenia
 
Do góry