reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

flutershly mi sprawdza bicie serducha-krótko ale zawsze widze że sprawdza tętno i zapisuje w karcie
 
reklama
Ewix, ja też cc. Położenie miednicowe.

Co do bakterii w moczu, pamiętajcie że przed nasiusianiem do pojemniczka należy się dokładnie umyć, następnie trochę nasikać do muszli i dopiero do pojemniczka. To ważne, bo mamy teraz dużo śluzu, co może właśnie dawać niewiarygodne wyniki.
 
A ja dziś 03:19, jak każdej nocy o tej samej porze, wstawanie na siku. Aż cud, że tylko raz, a potem już tylko nad ranem. Mimo to podziwiam, że noc w noc dokładnie 03:19 mój organizm reaguje.
 
Hej dziewczynki maialam wczoraj odpisac ale net mi siadł :-(
Po pierwsze gratuluje udanych wizyt i zazdrocze ja dopiero 29.02 i juz doczekac sie nie mogę
Happymama20 pamietamy i zycze zdrówka i spokoju wszystko bedzie dobrze
Ewix ja mialam cc przy pierwszej ciąży jak masz jakies pytania chętnie odpowiem
Co do bakteri w moczy dobrym sposobemna szybkie podmycie rano sa nawilżanie chusyeczki:-) i tak jak asz pisala pamietamy by do lubeczka nasikac środkowym strumieniem tak mi panie w laboratorium zawsze mówią:-)
Kochane podpowiedzcie co na gardlo mozna bo do 25 jeszcze do pracy muszę chodzic a cos mnie drapac zaczyna w gardle
Miłego dnia
 
hej

Ja sie zaraz zbieram na zakupy urodzinowe, dziecie w domu, bo z kataru wyklul sie kaszel, a ze weekend imprezowy to niech pogrzeje dupcie w domu. Tylko po tym rotavirusie jesc mi nie chce, ni niczego mu wcisnac nie moge, a jak cos podziubie to jak myszka :/
 
Heromina kup mu elektrolity, postawią go na nogi i apetyt wróci. Mi zawsze pomagają po chorobie.
 
ja polecam tantum verde, miałam w sprayu, ale podobno płyn do płukania jest jeszcze lepszy. Lekarz polecał też płukanie gardła antybakteryjnym płynem do ust. Ważne żebyś w porę rozprawiła się z bólem żeby choroba zbytnio się nie rozwinęła.
 
Wlasnie dzis rano jak wstalam tak delikatnie mnie gilgało w garele dlatego od razu sie pytam bo nie chce leciec do przychodni pelnej chorych na nie wiadomo co a chce dzialac zeby sie nic nie rozwinelo powarznego dzieki za podpowiedz kupilam sobie w aptece tabletki do ssania a jak wroce z pracy to bede sobie plukac gardlo i oby szybko przeszlo
 
reklama
Jestem po wizycie, ale opisywać w wątku wizytowym nie mam czego. Ten Pan który zwie się lekarzem nawet usg mi nie zrobił, twierdząc że nie dawno miałam. Pomógł mi tylko podjąć ostateczna wizytę o zmianie lekarza.
 
Do góry