reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Znajomi będą widzieć że przynależysz do takiej grupy ale tego co piszesz już nie. Nawet głupi by się domyślił, że ktoś kto należy do grupy sierpniówki 2016 zostanie mamą w sierpniu :) Mówię tu o kobietach bo faceci to innymi kategoriami myślą :p

Można tak zmienić w ustawieniach, że nikt nie będzie wiedział że do takiej grupy się należy.
 
reklama
Anpio witaj :) może ten wynik to total HCG a nie beta HCG? Tak czy inaczej na wyniku masz normy, na który to tydzień się łapie :)
ja na razie zostaję tutaj na BB :)

Jak mnie boli podrzusze. Jakby zaraz mnie miała @ zalac. tak już od kilku dni.
 
Ja też raczej nie będę chciała brać witamin w ciąży aby nie utuczyc dziecka... W poprzedniej ciąży syn miał 4kg urodziłam SN i nie wspominam tego miło... Ból straszny...A ja ważę 50 kg więc dla mnie to był byk :-)

Kurcze teściowa przyjeżdża na weekend boję się że się skapnie.... Bo te nudności ciężko ukryć...
 
Jeśli to grupa zamknięta to znajomi nie widzą ze do takiej należycie :)
Jako marcowe mamy- mamy tajną grupę na fb, ale zakozylysmy ja po kilku miesiącach rozmowy na bb.

Nie miałam pojęcia co na obiad... wymyśliła mi się sałatka gyros, tylko kto mi mięso pokroi?

Brzuch mnie boli jak na okres i jakoś dziwnie ciągnie aż do pachwiny :(

Jolcia ja mogę mięso kroić , nie cofa mnie ;) podrzuć :)

Mnie tez dzisiaj pobolewa w wyrku leżę , a na obiad nic nie robię , mam lenia totalnego .
 
Mój mąż w delegacji, synek jadł obiad w szkole...dla siebie nie będę dziś gotować :) dziś wsunę jakiegoś gotowca. chyba, że w drodze do domu natchnie mnie na coś zdrowego :)

Dziewczynki drogie poinstruujcie mnie...jak suwaczek wstawić?
 
Ja sobie kupiłam femibion1 z wit d3 kwas foliowy itd. W pierwszej ciazy tez go bralam do 12 tyg a potem femibion2 do konca ciazy. Bylam bardzo z nich zadowolona. Synek urodził sie z waga 3450 w 41 tyg. No i oczywiscie cukrzycę mialam z insulina. I chyba znow mi się to trafilo bo zmierzylam po obiedzie godzine a tam 154 szok normalnie musze zmniejszyć sobie porcje i juz diete wprowadzic bo zle to widze. Rano tez nie fajnie bywa na czczo kolo 100 a to duzo za duzo :( chyba jeszcze raz zadzwonie do gina niech mi termin przyspiesza
 
reklama
Do góry