reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniówki 2016

ale cisza!!!!!!!!!!!!!!!! a mnie podbrzusze pobolewa ale dam rade.
lenia mam, zmieniaja mi sie smaki.
u mnie nikt z rodziny nie wie- wie kilka kolezanek tylko ale rodzina jeszce nie.
 
reklama
Ewix124 ja miałam cholestaze ciążową w dwóch ostatnich ciążach i mam teraz jakieś 80% szans na ponowne zachorowanie. Bardzo mnie to stresuje . W ostatniej ciąży wywołali mi poród w równych 37tc bo miałam bardzo złe wyniki.

mnie dzisiaj męczą mdłości a miałam taki zalatany dzień że ledwo żyje . Czuję się bardzo słabo i bez życia.

happymum- mnie w ostatniej ciąży okropnie kłuło w okolicach lewego jajnika i wogóle miałam bardzo silne bóle brzucha już kilka razy spodziewałam się najgorszego ale na szczęście nic się nie działo.
 
Hej dziewczyny, nie nadążam za Wami. Założyłam taptalk może teraz bardziej Was ogarne :-) u mnie dalej plamienia, sprawdziłam poziom progesteronu - 20ng/ml a norma dla 6tc 26 więc biorę luteine i duphaston od dzisiaj i leżę... 72h nie karmiłam już synka, cycki coraz mniej bolą... tyle u nas...

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
 
I Ja sie melduje dziewczynki....
U mnie tez slabo.... W pracy sciemniam ze Mam problem z kregoslupem.... Zeby tyle nie dzwigac... Chodzi o skrzynki z napojami. Chcialam posciemniam jutro ze chora I nie Isc do pracy ale mamy bardzo duzo jutro ... Tak wiec bede robic 6-14 a potem 17-1 Mam nadzieje ze szybciej skoncze.....
Ogolem co chwile jestem glodna , srednio co 2,3 h a apetytu zero.... Cycki mi chyba rosna bo staniki Cisna :)
Teraz prysznic... Do wyra z ciepla mietowka I spac jak mnie zmuli :)

P. S Czy ktoras nie miala Dzis Isc do lekarza? Robic bete czy cos?

Ja za tydz bede doplywac do Pl :) suuuper... Tylko mam nadzieje ze wiatry przejda bo u nas ciagle wieje.....
 
I Ja sie melduje dziewczynki....
U mnie tez slabo.... W pracy sciemniam ze Mam problem z kregoslupem.... Zeby tyle nie dzwigac... Chodzi o skrzynki z napojami. Chcialam posciemniam jutro ze chora I nie Isc do pracy ale mamy bardzo duzo jutro ... Tak wiec bede robic 6-14 a potem 17-1 Mam nadzieje ze szybciej skoncze.....
Ogolem co chwile jestem glodna , srednio co 2,3 h a apetytu zero.... Cycki mi chyba rosna bo staniki Cisna :)
Teraz prysznic... Do wyra z ciepla mietowka I spac jak mnie zmuli :)

P. S Czy ktoras nie miala Dzis Isc do lekarza? Robic bete czy cos?

Ja za tydz bede doplywac do Pl :) suuuper... Tylko mam nadzieje ze wiatry przejda bo u nas ciagle wieje.....
Kropka z jedzeniem mam podobnie, głodna a na nic ochoty... a skąd do nas plyniesz?

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
 
Ewix124 ja miałam cholestaze ciążową w dwóch ostatnich ciążach i mam teraz jakieś 80% szans na ponowne zachorowanie. Bardzo mnie to stresuje . W ostatniej ciąży wywołali mi poród w równych 37tc bo miałam bardzo złe wyniki.

mnie dzisiaj męczą mdłości a miałam taki zalatany dzień że ledwo żyje . Czuję się bardzo słabo i bez życia.

happymum- mnie w ostatniej ciąży okropnie kłuło w okolicach lewego jajnika i wogóle miałam bardzo silne bóle brzucha już kilka razy spodziewałam się najgorszego ale na szczęście nic się nie działo.


Kurcze boje sie ze w tej ciazy to wróci.
Poprzednio wyszlo dopiero w 38tygodniu i mala urodziła sie w 40
 
Ewix niestety cholestaza lubi wracac w kolejnych ciazach. W ostatniej ciazy wyszla mu w 36tc chociaz skora podswiadywala mnie juz wczesniej. Ale leki nie dzialaly i dlatego trteba bylo wywolywac. A w trzeciej ciazy wyszla w 32tc i lezalam 3 tyg. W szpitalu ale udalo sie zbic wyniki i mala urodzila sie w 39tc.
 
Oo super, już parę lat planuje pozwiedzać Szwecję troszkę i jakoś się nie udaje... w przyszłym roku mieliśmy w 3 samochodem pojechać w świat ale znowu się odwlecze ;-) Ale co tam...

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Ewix niestety cholestaza lubi wracac w kolejnych ciazach. W ostatniej ciazy wyszla mu w 36tc chociaz skora podswiadywala mnie juz wczesniej. Ale leki nie dzialaly i dlatego trteba bylo wywolywac. A w trzeciej ciazy wyszla w 32tc i lezalam 3 tyg. W szpitalu ale udalo sie zbic wyniki i mala urodzila sie w 39tc.


Wiem mój gin byl i tak zdziwiony bardzo ze dopiero w 38 wyszlo nie wczesniej
 
Do góry