reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Jejku ale produkujecie, nie sposób was doczytać.
Też chętnie bym dołączyła do grupy na fb, tylko ze po nazwie każdy się dowie ze jestem w ciąży....może by zmienic nazwę na bardziej dyskretna
 
Ja to samo ;) chcemy rodzinie powiedzieć około świąt a po FB się każdy domyśli, choć mnie już skręca, żeby kuzynki obdzwonić i sobie pogadać o trudach ciąży ;)
 
Alel nas duzo z cukrzycą czy problem z cukrem, okropna to choroba... ja co noc się modlę aby w tej ciąży nie mieć cukrzycy... Bo bardzo ciężko mi psychicznie było z tą chorobą :( bardzo się bałam o każdy skok cukru czy to nie wpłynie na Ami, nie wspominając o głodzie jaki mi towarzyszył przez ostatnie miesiące ciąży...
Aneta Cl- duża dawkę insuliny miałaś? Ile kalorii miała Twoją dieta?

Ewelinka- dziękuję, mieszkasz w mojej okolicy;) chętnie bym Ci podrzucila, bo to moje krojenie trwało bardzo długo i non stop myślałam że będzie efekt zwrotny :(
Już mam dość tych mdłości!
 
Ostatnia edycja:
Nie wiem Jolcia ile kalorii bo lekarz tu nie ustala po prostu 5 6 posilkow dziennie malych zdrowo sie odrzuwiac.ja o cukrzycy wiedzialam wczesniej bo juz w 6 tyg wiec cala ciaze glodna bylam. A isuliny mialam dwie jedna na noc 6 jednostek bo cukry na czczo mialam wysokie. I jedna do sniadania 22 jednostki.
 
reklama
Aneta_ck- to ja miałam trochę inaczej ścisłą dieta 2000 kalorii i insulinę novorapid to ta szybkodzialajaca I śniadanie 4j, II śniadanie 3j, obiad 3j, jakoś dużo jej nie brałam bo w sumie 10j na dobę. A byłaś pod opieką diabetologa?
 
Do góry