reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniówki 2016

Aneta-ck Ja dzis chyba tez powtórzę test bo mam stresa przedctym usg...a test pewnie rozwieje moje watpliwosci...jak nadal beszie blada kreska albo nie bedzie no to wiadomo..
 
reklama
Now wlasnie ja sie tego semego boje co Ty happymum bo ja tez odczuwam takie lekkie klocia. Z tym ze jak bylam w paracy w niedzielę i chodzilam caly dzien to bolało mocno. Trzymam kciuki za nas obie :)
 
Witajcie nowe sierpniówki !!
wczoraj robiłam betę i wyszła 5980 U/I . Trochę się zakręciłem z tym bo wszystkie normy jakie znalazłam są w jednostkach mU/ml wiec nie wiem czy na piąty tydzień to dobrze czy nie, zwłaszcza ze we wtorek na usg był pęcherzyk ale zarodka nie było widać. Jak wam wychodziła beta na piąty tydzień?

A dziś w przedszkolu impreza mikołajowa, mały tak się wkręcił ze znowu wstał przed 6 . My tez mu jeszcze nie mówimy o dzidzi, poza tym nie jestem pewna jak to przyjmie, bo jakoś nigdy nie marudził o rodzeństwo, a oczywiście jest traktowany jak pępek świata :)
 
Dziewczyny z chęcią dołączyłabym do was na Facebooku ale nie chcę aby moi znajomi na tak wczesnym etapie wiedzieli o ciąży...Może gdybyście zmieniły nazwę...Człowiek troszkę inaczej patrzy na pewne rzeczy po takich traumatycznych przejściach...
Gratuluję nowym mamom :) Czym nas więcej tym lepiej :)
Ja puki co nie myślę za bardzo o ciąży, strach jest czy wszystko dobrze rozwija się ale chyba dotrze do mnie ta wiadomość dopiero jak poczuję kopniaki...
Ja też odczuwam kłucie jajników, w każdej ciąży tak miałam, z tego co czytałam może tak być bo jajniki podjęły pracę produkcji hormonów.
 
Właśnie nie pomyślałam o znajomych :D ale co tam niech wiedzą. Ja mam tylko obawe ze lekarz nie potwierdzi ciazy czy cos i wtedy zalamka bo sie strasznie juz wczulam ze drugi raz mama zostanę. Uciekam po małego do przedszkola :)
 
Znajomi będą widzieć że przynależysz do takiej grupy ale tego co piszesz już nie. Nawet głupi by się domyślił, że ktoś kto należy do grupy sierpniówki 2016 zostanie mamą w sierpniu :) Mówię tu o kobietach bo faceci to innymi kategoriami myślą :p
 
reklama
Jeśli to grupa zamknięta to znajomi nie widzą ze do takiej należycie :)
Jako marcowe mamy- mamy tajną grupę na fb, ale zakozylysmy ja po kilku miesiącach rozmowy na bb.

Nie miałam pojęcia co na obiad... wymyśliła mi się sałatka gyros, tylko kto mi mięso pokroi?

Brzuch mnie boli jak na okres i jakoś dziwnie ciągnie aż do pachwiny :(
 
Do góry