reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Sierpniówki 2016

Kassia -u mnie usg pewnie w polowie stycznia będzie wiec tez długo poczekam...blizniaki? Hehe dla mnie masakra...bo bym miała troje dzieci a to za dużo
 
reklama
huppymum ja mysle ze on zartowal bo on taki jajcarz jest. ja tez nie chcialabym- tez mam juz 5 letnia corke i teraz dwojka???????/ no ale jakby byly to coz co zrobic. modle sie zeby chociarz jedno tam bylo i roslo sobie :tak:
 
Jak dla mnie mogły by być i bliźniaki:) Myśleliśmy z mężem o trójce dzieci także byłoby idealnie, choć szanse pewnie niewielkie :)
 
Dzień dobry :)
Witam się z pracy. Ja byłam już na wizycie w poniedziałek, po to aby dała mi skierowanie na zbadanie progesteronu. Chciałam miec pewność, że jego wysokość nie zagrozi ciąży. Dała mi po prostu receptę na luteinę mówiąc, że i tak nie zaszkodzi więc biorę do następnej wizyty.
Zrobiła mi usg choć wiedziałam, że to za wcześnie (4tc) Wykryła małego mięśniaka na usg, o którym wcześniej nie wiedziałam. Mam nadzieję, że nie da o sobie znać podczas ciąży w dalszym jej etapie.
Dała mi tez skierowanie na 3x bHCG. Wczorajszy wynik to 71,0 mlU/ml co odpowiada 4tc wg norm lab, oby pięknie rosła :))
 
hej,
dziewczyny nie stresujcie się na zapas jak to będzie z dwójką bo z dwójką dzieci to jest jeszcze względny lajcik ;-) moje dzieci będą miały wakacje i cała czwórka w domu , zawsze dużo jeżdzimy w wakacje i aktywnie spędzamy czas a teraz nie będzie jak za bardzo i będę musiała sobie jakoś radzić.
Ja mam dwoje dzieci ze stycznia i dwoje z lipca, zdecydowanie fajniej się rodzi na lato tylko gorzej z połogiem w upalne dni no ale da się przeżyć, jak wszystko :tak:

moja wizyta za tydzień w czwartek, już odliczam dni...;-)

Nadzieja jak po wczorajszej wizycie???
 
Cześć dziewczyny ,
Jak dzisiaj samopoczucie ?
Kropka jak tez uwielbiam gorące kąpiele i prysznice , ale teraz przykręcam kranik, przynajmienj szybciej wychodzę [emoji1]
 
reklama
Witam nowe mamusie :)

Happymum- powodzenia na wizycie:)

Co do bliźniąt to ja mam siostrę blizniaczke :) i u nas w rodzinie dużo jest bliźniaków :) ale ja bym nie chciała mieć bliźniąt...
 
Do góry