reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Witam. Dołączam do Sierpnióweczek :)
na te chwilę ciężko mi ogarnąć te ponad 80 stron ;) To moja pierwsza upragnioną ciąża. Proszę o piszcie swoją pierwszą ciążową wizytę u gina. Miałycie wywiad? Lekarz sam wam mówił co i jak? czy może to wy musiały przejąć inicjatywę? Byłam już, na wizycie, Lekarz sympatyczny, ale wyszłam zielona, wydawało mi się ze z jego strony zainteresowania nie było. :(:(:(Może za dużo oczekiwałam?? Jak to było u Was? POZDRO
 
reklama
A ja ciepłe kąpiele biorę co kilka dni... :-)
Pamiętam w pierwszej ciąży jak miałam zawalone gardło to lekarz dał mi tamtum verde ale do płukania i mega ulga była.
Jak u was sex?
Y mnie to taka przyjemność że nie umie się powstrzymać bez niego :-)

Zaczęło mnie mdlic... Z jednej strony się cieszę bo już się obawiałam czy coś nie tak bo zero objawów...

Jak ja wytrzymam do 16 grudnia z wizytą ahh chciałabym aby już było serduszko
 
Jolcia-ja na szczęście nie maleje i póki co wymiotuje raz dziennie...ale mdlosci to znow koszmar...sok pomidoeowy troche pomaga ale niewiele
Latika-witaj i gratki
AnnaEylem-Nie wiem jak jest w polsce w uk polozna robi szczegółowy wywiad i pierwsza wizyta trwa ponad godzinę.
Basia-u mnie kiepsko,tzn...normalnie moglam codziennie a nawet czesciej a teraz mi sie nie chce.
Wizyta dzis...stresa mam strasznego...ale nie moge sie doczekać
 
Happymum trzymam kciuki za wizyte. Ja nie mam zadnych objawów poza tym ze 6 dni spóźnia mi sie okres hehe i test ciążowy pozytywny. Nie wiem czy wytrzymam do17 na wizyte to jeszcze tyle czasu!!! No ale nie ma sensu isc wcześniej. W pierwszej ciazy poszlam na początku piątego tyg i mnie lekarka nastraszyla ze w ciąży pozamacicznej jestem. Teraz też swiruje bo dwa testy zrobilam po terminie i takie słabe te kreski a 3 przed były negatywne. Kurcze poczekam jeszcze z 3 dni i zrobie jeszcze jeden test.
 
Aneta-u mnie tez bladziochy byly...jestem teraz 7tc wedlug moich obliczeń i aplikacji wiec tez dosyc wcześnie ale usg bede miac najwcześniej w 11tc
 
Witam wszystkie nowe dziewczyny i gratuluję i ściskam wszystkie stare ;) mnie wczoraj cały dzień mulilo co nie zjadłam to utykalo mi w gardle. A teraz wilczy apetyt a tu spać trzeba iść po nocy pracy happymum będzie dobrze trzymam kciuki basia7777 u mnie z seksem średnio bo boli mnie jak to robimy także :( wam życzę miłego dnia a sobie dobranoc ;)
 
Taka kurcze mam nadzieje ze sie udało i jestemw ciąży nawet za te mdłości wdzieczna bym była ;) ale myślę ze jeatem bo mi strasznie cukry szaleją a w pierwszej ciazy cukrzycę miałam zdiagnozowana w 6 tyg wiec to chyba to. Dziewczynki miłego dnia Wam życzę szykuje synka do przedszkola bo od sierpnia chodzi na 3-4 god dziennie i zaraz musimy sie karmic ubierać itd. : )
 
Witam wszystkie nowe mamusie:) Każda z nas marzy żeby dotrwać do sierpnia i tulić swojego maluszka:)
Powodzenia na dzisiejszych wizytach, wszystko na pewno będzie w porządku :) Choć do mojej wizyty pozostał ponad tydzień już mam stres...ale testy ciemnieją a to bardzo dobry znak:)
Co do kąpieli mamy w domu tylko wannę więc nie mam wyboru :) Woda ciepła ale nie tak jak zwykle :)
Moje libido jak w każdej ciąży zerowe ;p Koledzy nagadali mężowi, że ich zony w ciąży miały wieczną chcicę i nie popuści żadnego wieczora ale jestem twarda, do wizyty u ginekologa celibat :)
Chyba i mnie powolutku dopadają ciążowe dolegliwości, jakoś nic mi nie smakuje ale to pewnie dopiero początek...
Również zaliczam się do kobiet z cukrzycą w ciąży z tym, że została u mnie wykryta po próbie glukozy i byłam na diecie ostatnie 3 miesiące, ale ta dieta to pikuś w porównaniu z eliminacyjną po urodzeniu córki...tam praktycznie nie mogłam jeść niczego w efekcie 3 miesiące po porodzie ważyłam 6 kilo mniej niż przed ciążą... W sumie ponad rok wyrzeczeń, ale czego nie robi się dla dziecka :)
Życzymy miłego dnia :)
 
reklama
witam sie i ja!!!!!!!!!!
witam wszytskie nowe mamusie. u mnie libido na minusie. nawet wczoraj cos mi sie chcialo ale jak sie polozylam to mi sie odechcialo. i nerwowa jestem strasznie- wszytsko mnie wkurza i placzliwa jestem.
happymum trzymam kciuki za wizyte.
asiunia1988 ja na wizycie wczoraj bylam i tylko rozmowa a usg dopeiro 29 grudnia- wiec ja doopeiro czekania mam :)
aneta u mnie tez blaga kreska byla- najwazniejsza jest beta czy ok przyrasta. mi doktor wczoraj powiedzial ( mam nadzieje ze zazartowal) ze mi przyrosla trzykrotnie ( to fakt) i ze szansa na blizniaki jest - myslalam ze tam zejde :szok:
 
Do góry