reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Jolcia-cukrzyca ciazowa to masakra-współczuję
dziewczymy mam dosc krempujacy problem...mam ciagle "mokro" tam na dole i mam wrarzenie ze @ dostaje ale po prostu mam duzo bialego śluzu...nic mnie nie boli ani nie szczypie...to normalne?
 
reklama
Ja biorę kwas foliowy od sierpnia. Teraz mam zamiar kupić zestaw witamin z dha, zastanawiam się jednak czy nie poczekać do wizyty u lekarza. Co do śluzu to mam to samo i też rano zaczęłam się zastanawiać, uspokoiłyście mnie :)

Wzięło mnie przeziębienie i trochę jestem podłamana, zwolniłam się z pracy i barykaduję w domu na weekend. Kupiłam syrop *spam*, mam nadzieję, że pomoże :/
 
okasia-ja biore ale zobaczymy co 9.12 powie polozna...sprzatam,odkurzylam i znioslam odkurzacz na dół...złapał mnie bol pod pepkiem...takie klucie,nie super silne ale bolesne...myślicie ze to cos groźnego?
 
Okasia- życzę szczęścia w starankach. My mamy 5,5 roku za sobą i jedna ciąże biochemiczna.... :/


Wiecie co dziewczynki troche mnie przestraszylyscie ... Ja żadnych mdłości nie mam :/ czekam na nie bo wszystko wezmę na klatę ale nic sie nie dzieje. Jedyne to czuje jakieś bóle, kłucie macicy... I mam wrażenie ze jestem tj spuchnięta tak jak było przy hodowaniu jajeczek ....
 
A jeszcze muszę iść do pracy :/ Juz raz byłam teraz przerwa i znowu jadę. Na szczęście kończę ok 22 i weekend wolne :)
 
reklama
Hej. Chciałam się przywitać i poinformować, że od dzisiaj też jestem w gronie sierpniówek :) wczoraj dwie kreski na teście, dziś potwierdzenie z bety :)
 
Do góry