reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Okasia- zostawiam oba testy :) jeden już schowany w pudełku z pierwszymi rzeczami Ami :) a drugi czeka na swoje pudełko :)
W takim pudełku schowałam pierwsze ubranko Ami, pierwsze butki, kikut z pępowiny, moją opaskę ze szpitala (bo A. babcia wyrzuciła do kosza:-(),test i inne takie pierwsze rzeczy :) dostanie prezent na 18 urodziny :)
 
reklama
Kropka- ja Ciebie rozumiem jak najbardziej i wcale się Ci się nie dziwię, ja się odnosiłam do siebie:) może źle to ujęłam bo przecież wszystkie tu cieszymy się jak szalone z ciąży :)
 
Fluttershy powiem Ci szczerze, że ja żałuję, że zrobiłam tak szybko, bo trochę mnie to podłamało, nawet się popłakałam, ale mam nadal nadzieję dopóki nie dostane @. Także radzę Ci uzbroić się w cierpliwość. Mam bolące i powiększone piersi, a do tego pokłuwają mnie jajniki, ale to może być właśnie przed niechcianą @. Dziękuję za wsparcie dziewczyny, mam nadzieję, że za kilka dni zobaczę te dwie kreseczki :)
 
Molly bądź dobrej myśli, może jeszcze pojawią się dwie kreski ;-)

Jolcia fajnie, że pracujesz w domu.
 
Heloł kochane późnym wieczorkiem!
Właśnie obejrzałam z mężusiem TEDA 2 i mega się uśmiałam :-D
Wysyłam więc Wam dużo pozytywnej energii na noc, niech u "kreseczki" się cieszą, a te "niewiadome" cieszą się na myśl, że będą się lada dzień cieszyć :-D

Molly + Fluttershy widzę, że nie tylko ja "nie powinnam" dostać @ w poniedziałek :-) No bo przecież nie dostaniemy już co nie :-D
A tak serio planowałam test zrobić w sobotę, ale właśnie boję się podłamania jak wyjdzie jedna kreska..może poczekam do niedzieli..już sama nie wiem .. szaleństwo jakieś..:crazy:

Co do dodatkowego wątku, to również jestem za tym żeby zostawić nam ten jeden wątek ogólny, można ewentualnie zrobić wątek z listą mam jak mają np. lipcóweczki, można się temu przyjrzeć :-)
W takim wątku każda z nas mogłaby zostawić podstawowe informacje o sobie np. wiek, ilość dzieci, region zamieszkania i inne.
Takie informacje, które zobrazują nam tą osobę, ale pozwolą zachować jej anonimowość (wedle życzenia oczywiście)

Natomiast na teraźniejszym ogólnym wątku możemy pisać o wszystkim (przede wszystkim o ciąży oczywista!) ale również o rodzinie, dzieciach, troskach, radościach i innych ciekawych rzeczach.
Możemy wymieniać się przepisami kulinarnymi, opiniami na temat różnych sfer życia.
Ważne, żeby nie nakręcać się negatywnie nawzajem! to najgorsze co może być..
Niestety będziemy tu widzieć negatywne sytuacje jakie dotykają innych dziewczyn i możemy i będziemy je wspierać, ważne, żeby samemu się nie wkręcać negatywnie w te rzeczy tylko wzajemnie pocieszać.
Nie znamy się, ale za jakiś czas na pewno staniemy się sobie na swój sposób bliskie:-D
 
Karolanka ale te kwadratowe się pojawiają a te okrągłe jak to nazwalas to one tylko pod forma napisu u mnie przynajmniej ;-)

Popieram twoje zdanie o nie nakrecaniu złej atmosfery :-)

Dobranoc :-)
 
właśnie młody wywalił mnie z łóżka,ale od rana przyniósł mi princesse...kochany...problem w tym ze nie moge patrzec na słodycze. mdli mnie dzisiaj dosyc porzadnie...oby szybko przeszło
 
Happymum oj mnie wczoraj wieczorem dopadly mdłości ale na szczęście mandarynki pomagają w takich sytuacjach. Mię spróbuj ;-)
 
reklama
Do góry