reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

reklama
Karo Lina miło, że jesteś. Gratulacje!!! Ile miałaś na becie? Ja muszę się wybrać, test robiłam w poniedziałek, a jakoś brakuje mi z rana czasu na pobranie krwi :/ Napisz też ile płaciłaś za test, ja szukałam informacji i w jednym punkcie biorą 8 zł, a w lux medzie aż 65.

Co do smaków to muszę przyznać, że mam taką ochotę na konserwy, szczególnie rybne, że moje życie legnie w gruzach jak kiedyś ich zabraknie w lodówce. :) Oczywiście nigdy wcześniej w sklepie nawet nie zatrzymywałam się obok nich.
 
Gratuluje pozytywnych testow.

Mam cichą nadzieję ze dołączę do waszego grona...chociaż taka sama nadzieję miałam w lipcu...
....no nic nie nastawiam się za bardzo na nic, co będzie zobaczymy...

Jeszcze raz gratki i uważajcie na siebie
 
Happymum - no cukrzyca nic ciekawego, w tej ciąży też się nastawiłam, że będę ją mieć bo lekarz diabetolog mi niewiele szans daje, wiec się nastawiłam już na głodówkę, ale dam radę :)
Co do śluzu to ja też go mam i w pierwszej ciąży miałam bardzo dużo właśnie w pierwszym trymestrze bo poźniej było go mniej, lekarz mi to tłumaczył, że to taka bariera ochronna :) więc jest dobrze :) jęśli miałby on brązowawą barwę i brzydko pachniał to wtedy miałam się zgłosić do lekarza.
Witaminy biorę tylko kwas foliowy, a w poniedziałek po wizycie zapewne kupię jakis femibion :)

Okasia- jestem właśnie w ostatniej fazie przeziębienia pomógł mi syrop *spam* właśnie i syrop z cebuli (cebule kroisz zasypujesz cukrem i miodem, odstawiasz na noc i rano masz pyszny syrop- na mnie świetnie działa)

Kropka- są takie szczęściary co nie mają mdłości w czasie ciąży :) i przechodzą ją bez żadnych objawów :) życzę Ci właśnie takiej ciąży :)

KaroLina - gratuluję dwóch kreseczek :)

Babina - trzymam kciuki :)
 
Happymum ja tylko kwas foliowy. Z witaminami zaczekam do wizyty u gina.

Okasia zdrówka

Kropka nie jest powiedziane że musisz odczuwać mdłości. Zresztą jeszcze wcześnie. Ja w pierwszej ciąży miałam mdłości i tylko kawa na śniadanie pomagała, śniadania musiałam wmuszac. Ale za to wymiotów nie było wcale. Każda z nas inna i każda ciąża może być inna. Nie zamartwiaj się :-)

Karo Lina witaj i gratulacje :-)

Babina a kiedy powinnaś dostać miesiączkę, dużo masz jeszcze czekania? Kciuki za was

Jolcia a dlaczego piszesz ze z cukrzyca glodowka. Aż tak mało można wtedy jeść? Ja zielona ;-)
 
Ann_ - generalnie jesz często ale bardzo małe porcje (7 posiłków), a kaloryczność jedzenia to tylko 2000, ja chudłam przez ostatnie miesiące ciąży... i to jedzenie wcale nie jest smaczne, chleb IG wychodził mi już bokiem, a jeść go musiałam na 5 posiłków :| ale jeszcze żyję bez cukrzycy i oby jak najdłużej :) i największemu wrogowi jej nie życzę! oby żadna z Was jej nie miała! tak dla zobrazowania to na I śniadanie miałam 40 g chleba IG (to jest ok pół kromki) z szynką, ogórkiem czy pomidorem, po około 3 godzinach II śniadanie to samo co wyżej, na 3 śniadanie 25 g chleba ( śmiałam się, że to były same skórki) z wędliną etc... generalnie to bardzo dużo zabawy wszystko musisz mierzyć ważyć i przeliczać. Ale nie ja pierwsza nie ostatnia niektórzy całe życie tak mają, więc nie narzekam :)
 
reklama
Jolcia a powiedzmy ile tego jedzenia to 2000 kal co na obiad i kolacje. I czemu musiałaś ten chleb. Co to ig? ;-)
 
Do góry