reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniówki 2016

Ann_ startowałam z dietą 1800 kalorii ale po tej diecie byłam bardzo słaba i dlatego lekarz podniósł mi kaloryczność o całe 200 ;) na I sniadanie jadłam około 300 kcal, drugie 250 kcal, III śniadanie 100 kcal, obiad 650 kcal dwa dania zupa np. pomidorowa z makaronem zupy około 2 chochle, makaronu 45 g, tj 3 łyżki (7 penne ziarnistego) ( tu były wszystkie wytyczne z czego dodać i jak gotować zupę i makaron), ryba pieczona w folii z ziemniakami, ryby 150 g, 1 ziemniak około 90 g (ja generalnie nie mogłam jeść ziemniaków bo mi bardzo podnosiły cukier) do tego surówka z kapusty i pół jabłka 50 g, podwieczorek 150 kcal 10 paluszków niesolonych, 1/2 plasterka sera żółtego, kalarepa, I kolacja 150 kcal jogurt naturalny 85 ml z truskawkami 200g i z płatkami górskimi. II kolacja 250 kcal chleb IG pół kromki, z kiełbaską żywiecką 1 plastrek, pomidor. III kolacja 100 kcal(moja ulubiona) bułka kajzerka 20 g, mleko z wodą pół szklanki.
Przepisałam to z moich notatek z poradni diabetologicznej. Wszystkie posiłki trzeba jeść w określonych godzinach i przygotowywać wg zaleceń. Warzywa bez ograniczeń, owoce bardzo mało i małe porcje, bananów np. nie mogłam jeść w ogóle ani tego co niby można 1/3 zielonego banana. Jak odszukam strone www to później prześlę :)
 
reklama
Jolcia wow nie wyobrażam sobie takiej diety z dzieckiem. No nie podziwiam. Mam nadzieję że tym razem jakoś uda ci się ominąć cukrzycę ciążowa.
 
Cześć dziewczynki! Jak sie czujecie? U mnie ok tylko brzuchol daje sie we znaki.... Co jakiś czas kłuje nie jest to jakiś skurcz czy co. Ale takie długie ukłucie :/ no ale mam weekendzik wiec wypoczywam :) Moze później skocze sobie do znajomej na kawę.... No i troche tak jakby mi sie niedobrze robi ale nie wiem czy sobie nie wkręcam :) :p Miłego dzionka!
 
Kropka-u mnie pierwszego dnia mdlosci byly lekkie i tez myslalam ze sobue wkrecam ale wczoraj i przedwczoraj juz byly"wyraźne" dzis póki co tylko lekko daja w kość
 
reklama
Macie jakieś dolegliwości? Mnie dół brzucha pobolewa. Tak jak na okres.
Doktor dał mi duphaston i luteine.
I kolejną wizyta za 3 tygodnie.
 
Do góry